Bursasporlu taraftarlardan Koç Holding’e tepki!

Bursasporlu taraftarlar, TOFAŞ’ın Beşiktaş’ın yeni stadyumu Vodafone Arena’dan loca alması üzerine Koç Holding’e sosyal medyada boykot kampanyası başlattı. Üretim fabrikası Bursa’da yer alan TOFAŞ’ın Beşiktaş’ın yeni stadyumu Vodafone Arena’dan loca alması yeşil-beyazlı camiada tepkiyle karşılanmıştı.

Taraftarların sosyal medya hesabı twitter üzerinde saat 16:00’da başlattığı #koçürünleriboykot hastagı ile başlattığı tepki TT ‘Trend Topic’ listesine girdi. Kısa süre içerisinde bir çok tweet atılırken bazı Anadolu takım taraftarlarının da bu tepkiye destek verdiği görüldü.  

İlk olarak basketbol takımının kullandığı TOFAŞ Spor Salonu’ndan ayrılma kararı alan Bursaspor yönetimi, bundan sonraki karşılaşmalarını Atatürk Spor Salonu’nda oynamak için Türkiye Basketbol Federasyonu’na (TBF) talepte bulunmuştu. Başkan Ali Ay ise TOFAŞ’ın kendilerine randevu dahi vermediğini ifade etmişti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu