Sinan Bür’den Bozbey serzenişi!

Bursaspor Başkanı Sinan Bür, serzenişte bulunarak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’le görüşemediklerini belirterek, “Sanırım kendisinin adayı varmış. Ancak biz kendisiyle iletişim kuramadık” dedi.

Bursaspor Başkanı Sinan Bür ve yönetim kurulunun Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirdiği geniş kapsamlı basın toplantısında konuşan Genel Sekreter Erkan Öncel, “En önemli basın toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bursaspor’un geldiği son noktayı sizlere anlatacağız” dedi.

Daha sonra söz alan Başkan Sinan Bür, şunları söyledi: “90 günlük Bursaspor maceramızı anlatmak istiyoruz. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey söz verdi.

Sayın Bozbey’in adayı da varmış. Ancak kendisiyle iletişim kuramadık. İşlerinin yoğunluğundan dolayı kendisiyle bir araya gelemedik. Projelerimizden bahsedeceğiz. Geçmiş Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’tan otopark projesi ile ilgili konuşmuştuk. Konuya ilgili Mustafa Bozbey’le de konuşmayı planlıyoruz.”

IMG_6412.jpeg

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sen seçimlere 2 gün kala Alinur Aktaşın lehine açıklama yaparsan Bozbeyin sana destek vereceğini mi bekleyeceksin .Alinurun ne kadar Bursasporlu olduğunu bilmeyen yoktur en önemlisi Bursaspor için Hangi Camia diye söylemesidir buna rağmen siz ona yalakalık yaptınız .Bozbey en doğrusunu yapıyor size destek vermemekle

  56
  19
 2. AKP li Başkan adaylarına resmi siteden teşekkürler ediyordunuz seçimden birkaç gün önce hemde ! Ne bekliyordunuz gelip yanaklarınızdanmı öpsün ?

  50
  17
 3. Sinan abi para yok birşeyin yok başkan oldun tamam işte destek çık bozbey e ama Faruk Çelik in oğlu ile takımı kurtarma planı yapiyor particilik yapmıyor siz seçimden iki gün önce teşekkür mesajı atıyorsunuz ne ve hiç bir maddi gücünüz yokken

  26
  4
 4. Sesiz ve toz kaldirmadan gidin sormazlarmi adam yonetigin surece ne yaptiniz klup dusurduk bir alt lige ozur dileyip gidin kuru tantanaya gerek yok beceremediniz yolu kapatmayin acin baskalari denesin siz istirat edin yonetmek size gore degil

  25
  5
 5. Hala daha nasıl pişkin pişkin açıklama yapabiliyorsunuz? Fazla uzatmayın, herkes neler döndüğünü az çok gördü. Bursaspor’a gönül vermiş temiz futbol adamlarının bari itibarını zedelenemeyin.

  22
  5
 6. Sinan anca gidersin yürü de ense traşını görelim!
  Musta Bozbey i Alinur Aktaş mı sandın adam Bursa yı ve Bursaspor u senden daha iyi tanıyor!

  16
  10
 7. 90 günde neler yaptiniz
  Takimin 3.lige düşmesi
  İlay sponsorlugu, Ali tay seviciligi
  Belediye kuruluşlari destegiyle
  Nakit kaynak bulma
  Personel, oyuncular, tahta ile ilgili
  Dogru düzgün kaynak dahi oluşturamama, gençlerin yetiştirme bedeli karşiligi serbest kalmasi
  Sen hala burada gelmiş millete
  Naval okuyan, bu iş senin boyunu aşti
  Sayın Bür bunu biz 90 günde gördük
  Sen yeni dönemde divanda takilmaya
  Devam et, gölge etme yeter

  12
  4
 8. Bozbey show peşinde icraat yok bol bol show var klasik işler Bursa’ya Bursaspor’a ne yapacak onu anlatsın boş boş ortamı karıştırmasın

  8
  28
  1. @İbrahim yorumuna yanıt olarak

   Bozbey show pesındede , show yapmayanlar takimi ne hale getrdi. Sinan Bür sen davalar acilmasini engellemek için baskan oldun.

   6
   2
 9. başkan olan belediye diyor ya yahu belediye Bursaya hizmet zorundadır Bursaspora değil paranız yoksa gelmeyeceksiniz yaşın olmuş 85 hala nelerle uğraşıyorsun . Ali ay cebine kaç para sıkıştırdı acaba davaları geri çektin diye

 10. sinan ve ekibi yanlış ata bahis oynadılar ve kaybettiler. o yüzden hiç öyle şirin gözükmeye çalışmasınlar şimdi. bozbey haklı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu