Bursasporlu eski yönetici zimmetine para geçirmiş!

Bursaspor Kulübü Başkanı Sinan Bür düzenlediği basın toplantısında eski bir yöneticinin yaptığı akıl almaz olayı anlattı.

Recep Günay yönetiminde yer alan ve emlak işi ile uğraşan bir yöneticinin görev yaptığı sırada kulübün Kayapa‘da bulunan bir evi kiraya vererek maddi kazanç elde ettiğini belirtti.

Sinan Bür, kulübe elektrik faturası gelmesi sonucu boş zannettikleri evde eski yöneticinin evi kiraladığını ve kira parasını da zimmetine geçirdiğini açıkladı. Bun durumun anlaşılması üzerine kulüp eski yöneticiye dava açtı.

IMG_6412.jpeg

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @demedi deme yorumuna yanıt olarak

    Bursa sporda yöneticilik yapan kim varsa, Bursa sporun Kasalarını boşaltanları çıkın açıklayın.
    Açıklamazssanız sizlerde zan altına kalacaksınız.

 1. bırak sinan 3ü 5 i de ali ayın dava ne oldu sinan sesin çıkmıyor kurnaz 5-10 binliralık muhabbeti millete anlatıyorsun yemezler

  42
  11
 2. Şaşırdık mı? Hayir. Daha kim bilir kimler neler yapmıştır. Ben en çok da şu recep bölükbasi dönemini merak ediyorum nasıl bir zemin hazırladı da sonrası bile çalmaya devam edebildi.

  14
  1. @TG. yorumuna yanıt olarak

   Hırsıza açılan davalar ne oldu. Bırakın gündem değiştirmeyi. Göstermelik ceviz kabuğunu doldurmayacak haberleri. Büyük görün biraz. Hırsızı savunan hırsızdır.

   10
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu