Tahta açılırsa Bursaspor’a…

Olay Medya Spor yazarı ve Bursaspor Muhabiri Emre Kurtbay'ın köşe yazısıdır.

Süper Lig’in 5. şampiyonu Bursaspor adım adım 3. Lig’e doğru ilerliyor. Yeşil beyazlı kulübün içinde bulunduğu süreç bağıra bağıra gelirken, Türkiye’nin 4. büyük şehri Bursa’nın gözü önünde koskoca bir kulüp eriyor…

Pazar günü yapılacak yerel seçimler dolaylı olarak Bursaspor’u da yakından ilgilendiriyor. Zira aday olmayı düşünen isimler seçimden çıkacak sonuca göre hareket edecek.

Sporla siyasetin bu kadar iç içe olmasının doğru olmadığını düşünenlerdenim. Ancak Bursaspor’un içinde bulunduğu durumdan siyaset olmadan çıkmasını da mümkün olarak görmüyorum. Ne yazık ki realite bu yönde.

Bursa’nın, Bursaspor için kenetlenmesinin önemine defalarca değinsek de istenilen kenetlenme maalesef bir türlü gerçekleşmedi.

Öyle ki; Bursaspor olağanüstü bir durum olmadığı taktirde yeni sezonda 3. Lig’de mücadele edecek. İsmi 3. Lig olsa da seviye olarak Türkiye’nin profesyonel 4. Ligi!

YA AÇILACAK YA AÇILACAK

Bu acı verici durumu göz önünde bulundurarak hareket etmek, hayal dünyasından çıkıp gerçeklerle yüzleşerek geleceğe bakmak zorundayız. Doğru yapıda bir şirketleşmeyle birlikte Bursaspor’un yaşaması için bu yaz transfer tahtasının kesinlikle açılması gerekiyor. Başka bir alternatif mümkün değil!

Zira, ayrılacak isimlerin olacağını da düşünürsek mevcut kadroyla 3. Lig’de de tutunmanın zor olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Bu nedenle, mevcut yönetim veya gelecek yönetim… İsimlerden bağımsız kim gelirse gelsin tahtayı açmak zorunda. Aksini düşünen zaten aday da olmasın!

Tahtanın açılması halinde Bursaspor’a gelmek isteyecek birçok oyuncunun olduğunu biliyorum. Gelecek olanlar 3. Lig’e değil, Bursaspor’a gelecek. Bunun bilinciyle doğru bir şekilde hareket edildiğinde yeşil beyazlı kulübün vakit kaybetmeden üst liglere tırmanabileceğini düşünüyorum.

DİRİLİŞ İÇİN KOŞARAK GELİRLER

Kulağıma gelen bazı isimler de var. Harun Tekinİlhan Depe ve Enver Cenk Şahin haber gönderenlerden birkaçı… Bursaspor patentli onlarca oyuncu hala üst seviyelerde forma giyiyor. Tahta açıldığı taktirde, Bursaspor’un dirilişini gerçekleştirme adına koşarak kulübe geleceklerin sayısı da artacaktır.

Tabii bunların somutlaşması, yani tahtanın açılabilmesi için hatırı sayılır paraların ödenmesi gerekiyor. Hangi yönetim göreve gelirse gelsin, tek başlarına altından kalkabilecekleri bir iş değil.

Çok kez söyledik ancak gelecek yönetime tüm Bursa’nın sahip çıkması gerekiyor. Yapılacak genel kurulda bir anlamda Bursaspor’un geleceği de belirlenecek. Bir kez daha tekrarlayayım: Bursaspor’un yaşaması için hayal dünyasından çıkıp gerçeklerle yüzleşerek geleceğe bakmak ve birlik olmak zorundayız.

88 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ak partinin Bursaspora iyi gelmediği açık ve net.Ben bir Ak partili olarak, Bursasporumuzun menfaatleri doğrultusunda oyumu Mustafa Bozbeye vereceğim.Herşey Bursasporumuz için.Giresuna,Rizeye,Kayseriye verilen değer bizlere verilmedi.

  230
  69
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   bakın çok ciddiyim çok araştırdım HARUN TEKİN İLHAN DEPE GÖKHAN KARADENİZ ENVER CENK ŞAHİN EREN ALBAYRAK OKAN EKEN SİNAN KURUMUŞ TAŞKIN ÇALIŞ VE 2 STOPER AL BU ADAMLARI HEPSİ GELİR HİÇBİRİ PARA SIKINTISI YARATMAZ 2 SENE ÜST ÜSTE ŞAMPİYON OL ALIN SİZE HAZIR TRANSFER LİSTESİ 3 YILDIR ŞUNU YAPACAK Bİ YÖNETİM GELMEDİ GENÇLERE GÜVENELİM ALIN SİZE YETENEKSİZLER ORDUSU GENÇLER

   12
   1
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bence, cehape de Bursaspor,a iyi gelmez… bende bir cehapeli olarak oyumu sayın Alinur Aktaş beye vericem… bozzzbeyden bi cacık olmaz.

   14
   22
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Ne alaka Akp hükümeti. Biz doğru dürüst takım yönetmiyoruz. Bu kadar basit. 2010 yılında hükümet başka bir partimiydi. Gülünç olmayın

   15
   5
  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Yemin neredeyse edebiliyorum Nasreddin Hoca yakında türbesinden kalkıp gelecek yahu yazarlar gazeteciler gazeteler benim yoğurt mayalama hikayemi geçtiniz tebrik ederim diyecek yani 2 milyar TL borç sene sonuna kadar 4 Milyar TL olur ve sizler tahtayı kafa atarak açacakmışsınız öylemiiii

   15
   28
  5. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bu takım akp döneminde şampiyon olmadı mı? Boş boş siyaset yapıp burda millete algı yapma. Sen istediğine oy verebilirsin ancak yok akp bursaspora yaramadı bilmem ne saçma sapan konusma. Taraftar çok iyiydi de başa gelen yönetimler çok iyiydi de küme düşmenin sorumlusu akp oldu belediye başkanları oldu yani. Sen git pkk sevicilerle kucak kucağa olanlara oy ver onca asker polisi şehit eden terörist sevicilere oy ver senin tercihin .

   21
   29
  6. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   bu takım şampiyon olduğun da bu şehri hangi belediye yönetiyordu , burda algı siyaseti yapma git oyunu kime veriyosan ver .

   33
   50
   1. @a.s yorumuna yanıt olarak

    kardeş bu yüzsüzler geçen ki beledye seçimlerinde de M.morbey için ne taklalalr ne algılar ne kelamlar etmişlerdi.Alinur koyunca ilk 1 ay seslei solukları kesilmişti ama şimdilerde yine aynı yalanlara algılara devam ediyorlar.Bak gör pazar gecesinden sonra bunların çoğu bir şey dememiş gibi üç maymun olacaklar.

    2
    4
   2. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Bu takım Göztepe gibi satılmasın, Kayseri Mersin gibi hülle yapmasın. Bileğinin hakkıyla kurtulsun alt liglerden. Kocaeli Karşıyska Ankaragücü gibi mücadele versin.

    11
  7. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Kusura bakmada inandırıcı değilsiniz.Bir akpli ak partiliyim demez bu platformdaki. Yüzde 75 i solcu yorumlardan anlaşılıyor. Ayrıca bu zamana kadar bursasporla ilgili çalışma yapmayana oy vermem ben nilüferdeki usülsüzlükleri düzenlesin önce alinurda aynı ama bozbey ondan beter 2.imamoğlu vakası olur ben milliyetçi birisiyim Koskoca Atatürkün partisini terör partisi yandaşçısı yaptılar oy verirsemdem zafer partisine veya iyi partiye veririm bozbey miş alinur muş umrumda değil çünkü amed olayında chp de ve akp de bu kulübü yalnız bıraktı kürtlerin oyları uğruna

   34
   50
   1. @Verdant yorumuna yanıt olarak

    Nilufer demişsin usulsüzluk demişsin ama başkanın alinur aktaş açikladigı malvarliginda,iki evininde nilüferde oldugunu belirtmiş,yani yonettigi yerde degilde niluferde ev almis, bu bile başkaniniz icin dusundurucu,kime oy vericen o seni ilgilendirir sma madem bu kadar bursasporlusun alinur aktaşin bjk söylemlerini unutma,oy deposu gorulen inegölun bursasporlulara ettigi küfürleri unutma,oy verirken emekli maaslarinla gecinenleri unutma,yada gülumse….

    44
    19
    1. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

     Sen beni akpli mi zannettin yazımı doğru düzgün okuyamıyanlarla muhattap oluyoruz. Alinurda ve Bozbeyde aynı halt sadece biri diğerinden daha kötü ben Milliyetçi birisiyim Sizin gibi sözde Atatürkçüler (Atatürk olsaydı bunları görseydi bir tane adam bırakmazdı) terör partisiyle birlikte oldu koskoca Atatürkün partisi onca şehitlerin kanları var mitinglerde görüyoruz terör sevicilerini oy verirsemde zafer partisi, iyi parti veya memleket partisine vereceğim milliyetçi ve vatanını başkalarına sunanlara değil öz be öz evlatlarına gitmesi isterim akp nin bunca senedir kazanması sebebi chp nin saçmalıklarıdır artık adam gibi muhalefet yapabilecek partilere ihtiyaç var

     4
     3
    2. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

     biz unutmuyoruz.. apo ya özgürlük diye anaran terör yandaşlarını..atatürk diye diye soyan çalan cumhiriyet için soyunan taciz tecavüz hatta otobüste travesti götüren 15 temmuza alkış tutan satılık kimseler sizin cenahta sen kendi koyunlarını otlat ..hadi hadi yol al

     4
     1
    3. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

     EE Ne olacak adam akıllı bunlara başka yerden güzellemeler yapar ama kendi gelir nüliferden ev alır neye benziyor biliyormusun ülkemizde dindar geçinen din simsarlarının türkiyede abd yi hep kötülemeleri ama bir yerleri sıkışınca abd ye kaçmaları gibi bir olay örnek fetö sen hiç duydunmu türkiyedeki din tacirlerinin arapların yaşadığı bir ülkeden yer ev arazi aldığını veya yatırım yaptığını duyamazsın nülüfere gelince akılları sıra boz beyi kötüleyecekler bozbey sizin dediğiniz gibi biri olsa şimdiye 50 sefer silivriye göderirdiniz ama adamın mal varlığıda belli nülüferde yaptıklarıda bursa büyük şehir belediyesini ak parti alacakmış alsın arkadaşım alsın umruma geliyorsa ben nülüferde yaşayan biri olarak sabah kaltığımda gülümsüyorum ve çok mutluyum nüliferin dışında yaşayanlar ise makardan artırdığı parayla hafta sonunu değerlendirmek için nülifere geliyor aradaki farkı anlamışsınızdır .Mutlu yaşamak herkesin hakkı sadece hafta sonları değil ama herkes hakettiğini yaşar sizler Aldatıp Kaçanlar Partisine oy vermeye devam edin

     6
     1
    4. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

     Alinur bursa büyükşehir belediye başkanı haberin olsun nilüferinde başkanı oluyor bir nevi orada yaşamasıda normal,
     Ben inegöllüyüm ama ailecek Bursasporluyuz, alinur yakından tanısan bursasporlu olduğunu bilirsin, bir kere dükkanda maç izliyorduk aniden geldi Kasımpaşa bursaspor maçını izlemeye kaçırmadan izlermiş, o zaman inegöl belediye başkanıydı. koskoca 3 milyonluk şehirde 400-500 bin Bursasporlu kaldık sizin gibi düşünce tarzlılardan dolayı, galata beşiktaş fener hepsi bursada daha fazla taraftarı var artık.

     15
     16
  8. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Sen zaten senelerdir oyunu chpye veriyorsun aklında taraftarlar üzerinde algı yapiyorsun . Bursaspor için taraftar olarak elimizden geleni yaparız fakat seçimler ile Bursaspor’u bagdastirmak aptallıktır . Eminim siyaset Bursaspor üzerinden ellerini çeksin diyen tiplerdensindir

   34
   44
  9. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   ben müslümanım bozbeye oy vermem.. ben arnavutum soy olarak ama türk devletinde yaşıyorum ve türk devleti güvenliğimi,emniyetimi, hastalandığımda bana sahip çıkan , bu devletim var iken kalkım pkk ile kol kola olan askerime polisime kurşun sıkanlar ile onların suyunu taşıyanlara,lgbt destekçilerine islam düşmanlarına bırak oyu yağmurlu havada su vermem..

   35
   61
   1. @aaa yorumuna yanıt olarak

    Vermediniz, gördünüz ananızın örekesini. Tarihi fakı yediniz oturdunuz amk. Bundan sonra işiniz bitik artık. Torunlarınıza anlatırsınız bu yılları. Vahdettin’i falann

    1
    1
   2. @aaa yorumuna yanıt olarak

    Herkesin dini kendine terör örgütü destekçisi olarak bahsedilen parti içişleri bakanlığına dilekçe verilerek kurulmuş legal bir partidir bırakın algı yapmayı da spor konuşun tabii bilginiz var ise.

    3
    3
   3. @aaa yorumuna yanıt olarak

    Bende Türk milliyetçiliğiliğini ayaklar altına aldığını söyleyen birine oy vermem dayı nabıcaz şimdi.

    4
    3
   4. @aaa yorumuna yanıt olarak

    Daha önbeş gün evvel 2 ay öncesinden aldığım hastane randevusuna gittim evde 43 gün randevu günümü bekledim gittiğim gün sıramı beklerken suriyeli vatandaşlar hiç sıra almadan randevu almadan hastanelere geldiğini öğrendim nasıl hastalığımda bana sahip çıkmış verilen ilaçların yüzde onu ne kadar tuttu biliyormusun sen hangi türkiyede yaşıyorsun kesin sen sığır olduğun için veterinere gidiyorsundur emmiyet derken sana bu yorumu yazarken bile bir gün içinde 7 kadınımız cinayete kurban gittiğini tv den duyuyorum sen hangi emniyetten bahsediyorsun Birde oraya arnavutum diye yazmışsın ben arnavutları bilirim her toplumun içinden çürük elma çıkar arnavutlardanda iki tane çıkmış biri sen biri RECEP ALTEPE Bütün arnavutların senin gibi düşündüğünümü zannediyorsan allahın kara cahili trol bozuntusu

    6
    2
   5. @aaa yorumuna yanıt olarak

    Yahu kardeşim hala anlamıyorsun dimi evet bende pkk ya karşıyım ama başımızdaki zat her kürt kardeşimize pkk lı dedi diye herkes pkklı olmuyor bu ülkenin mayasında türk kürt kardeştir diye bir ibare var sen israilin beslediği kürt görünümlü israillilerle türk görünümlü din düşmanlarını ayıramıyorsan yazık kafana peki sana sorarım çözüm sürecinde imralıya adam gönderip imralıdan direktif alan zat kimdi RTE peki benim imralıyla görüştüğümü ıspat edin siyaseti bırakırım diyen kim RTE Ispat ettilermi evet ettiler Tükürdüğünü yalatılarmı yalattılar sonra ne oldu hakimler savcılar pkklıların ayağına gitti ne kadar bebek katili şerefsiz varsa hepsinin cebine 7000 bin tl para koyarak topluma kazandırma projesi altında serbest bırakıldılar sonra hendek kazmalar askerlerimizin şehit haberleri peki askerimiz için ne dediler hatırlatırım kelle diyen biri vardı ismi RTE Sonra ne oldu baktı ipin ucu kaçtı korona döneminde ne oldu türkiyeden abd ye bir uçak dolusu maske gönderildi hemde senin benim taktığın bez maskede değildi peki abd nin bu maskelere ihtiyacımı vardı yoktu daha uçaktan iner inmez maskeler nereye gitti pkklı teröristlere şimdide aynısı filistin için oluyor burda tvlere çıkıp ey israil ey amerika diyen zat bir türlü israille oğlunun 55 gemisiyle yaptığı ticareti bitiremiyor neden boynunda israilin üstün hizmet madalyasını kim taşıyor RTE İsrail hangi terör örgütünü besliyor pkk sen bunları göremiyorsan ve hala müslümanlıktan ve türkçülükten bahsediyorsan sana söyleyecek hiç bir sözüm yok ayrıca bu gün burda aaaa olarak yorum yapmışsın nedeni söyliyeyim aslında HIDIR olarak sen burda yorum yapıyordun ama senin nasıl bir trol olduğunu gecenlerde biri resmen yüzüne yüzüne vurdu o günden sonra değişik rumuzlarla yazmaya başladın sen ve senin gibiler ne kadar isminizi tipinizi saklasnızda uzaktan duyulan B.. K Kokusu gibi anlaşılıyorsunuz bari burda yorum yazarken adam olunda eşinizin çocuğunuzun karşısına çıktığınız zaman sizi madam sanmasınlar ve sana son tavsiyem makarnayla besleniyorsan makarnayı saat 17 den sonra ye sabah kavaltıda makarna yeme bari beynin olmuş sütlaç gibi eğer sen bu ülkede müslümanım türküm diye biliyorsan senin gibi müslümanında ve senin gibi türkünde allah belasını tez günde versin ne türkçülüğü bilirsin ne güzelim dinimizi bilirsin kulatan dolma uzaktan kumandalı araba gibi ortalıkta gezersin zavallının zavallısı

    6
    2
  10. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Mustafa bırak yalanı.Yazı dilinden Ak partili falan olmadığınbelli oluyor. Hatta zeki bir insan olduğun anlaşılıyor. Akepe’nin koyun seçmeni, ortalama olarak en fazla ilkokul2’nci sınıf seviyesinde eğitim hayatına nokta koyduğu için bu yorum bir Akepe’li tarafından asla yazılamaz. Turuva atı gibisin amk. Du bakam noolcak. Yarın cumartesi, öbür gün pazar, langırt köy sandığına. Alinur bi daha kazanırsa geçmiş olsun.

   36
   25
   1. @Rıza yorumuna yanıt olarak

    onun bi suçu yok.
    bu yalanı anında satın alan ve şu ana kadar 121 beğeni verip o yalana ortak olanlar çok daha suçlu.
    31 mart gecesi ”sessiz çığlık!” (cumhur ittifakı seçmeni) bunlara en güzel cevabı sandıkta verecek.
    tıpkı 22 yıldır olduğu gibi…

    4
    5
   1. @i am vengance yorumuna yanıt olarak

    Tahta açılmadan 2 yıl üst üste şampiyon olacak kadro kurulmadan bu takım şehir camia dirilemez altyapı seviciliğiniz genclere güvenelim kafanız bu takımi 4 lige kadar getirdi altyapi dedigin her yıl a takima 1 2 futbolcu yetistirebiliyosa altyapıdır aksi düşünce herkes tarafindan gorüldü

    15
    2
   2. @i am vengance yorumuna yanıt olarak

    1960 senesinde AKP mi vardı bursaspor u bu hale getiren eski yöneticiler babalarının parasını harcar gibi para harcadılar sadece fenerbahçe ye satılan futbolcuların parası nerde

    16
    4
    1. @Gezginbey yorumuna yanıt olarak

     Fenerbahçe ye satılan futbolcular aslında satılmadı. Yöneticilere verilen rüşvet karşılığında hediye edildi. İçimizdeki Bizanslılar futbolcularımızı bilhassa Fenerbahçe’ye hediye ettiler.

     13
     1
   1. @Enes yorumuna yanıt olarak

    Abi sen 60 yıldır ak partiye mi veriyon? Çok dağılmıştır o zaman be abi. Bugü 1Nisan pazaertesi. Akşamdan beri pkk sempatizanları olarak salya sümük ağlıyoz.

   1. @Emekli intikamı yorumuna yanıt olarak

    Babam emekli komşular emekli tanıdığım kac tane emekli varsa kimse chpye vermeyecek. Mesele para meselesi değil. Parayla dinini satacak adam adam değildir zaten. Muhafazakar kesimi sen parayla satın alamazsın aldıklarında zaten dinden çok parayı tercih ediyordur. Benim bacımın baş örtüsü ile sorun olanlara oy moy çıkmaz

    1
    4
   2. @Emekli intikamı yorumuna yanıt olarak

    emekliyim.
    işkembemin değil, kalbimin sesini dinliyorum.
    benim için ülkemin bekası her şeyden önemli.
    çünkü ülkemi seviyorum.
    bu yüzden düşmana inat oyumu ak partiye veriyorum.
    evet tencere belki akp yi götürür ama, beka da tencereyi götürür.
    sonuçta ekonomim bir şekilde düzelir, ama ülkem elden gittiğinde bir daha geri gelmesi imkansız…

    2
    4
 2. Eyyy bursasporlu kardeşlerim oyunuzu atarken unutmayın katlı otoparkı bursasporumuzdan alan baskasına veren bu alinurdur bursaspor zaten dibi gördü bu kulübü öz bursasporlu öz bursalı kurtaracak bozbey 550 milyonluk milyonluk bir kaynak sözü verdi artık bu zihniyetten donelim güzelim Atatürk stadımızıda bu zihniyet yıktı bu bizim sonumuzun baslangıcı oldu hizmet edecek başkanları akp li olmadığı için seçtirmeyen bu zihniyeti evine inegöle yollayalım bu inegölki bursa kümeye diye tezerruhat yapan taraftarı unutmayın

  23
  11
  1. @Ramço yorumuna yanıt olarak

   Katlı otoparktan aylık gelir neydi önce onu araştırma gereğine gir sonrada BURSASPORUN Malı işler sorumlusu ara BURSASPORUMUZA EN ÇOK YARDIMI Kim yapmış öğren ve sonrada 7.fb ve giden benzinliğin peşine düş oto park yılda 7.500 TL getiriyor gideride 12500 TL nasıl bir iş bu ama 7.fb ve benzinliğin fiyatı bu gün 25milyon TL dir kardeşim hırsızlar ortada

   6
   5
  1. @Reyis yorumuna yanıt olarak

   O beğenmediğiniz, hain dediğiniz öz be öz Bursa çocuğu Sercan şu anDominik’ten dönsün, hiç idmansız midmansız ilk11’de forma giysin, senin o Berat Altındiş’leri, Çağatay Yılmaz’ları falan dötüyle havada sektirip sonra da göğüs cebine indirmez ve bu takımı kümede bırakmazsa diksinler. Yalan mı?

   12
 3. Allah sizlere akıl fikir versinden başka birşey diyemiyorum çünkü dünü unutan balık akıllı hale geldiniz yani unuttunuz neden Mudanya’da Nilüfer’de Yeni CHP kazanıyor ve Güneydoğudan ne kadar göç aldığını ve 15 Temmuz öncesi seçimlerden CHP yardımı ile milletvekili bile Bursa’dan çıkaran bebek katillerinin partisi var bu tehlike gittimi bittimi sanıyorsunuzda MHP bu ülkenin en milliyetçi kesimin desteklediği ittifakı desteklemiyorsun senin aklın bu işleri milliyetçi kesimden dahamı iyi bildiği sanıyorsun

  12
  25
  1. @Martta yorumuna yanıt olarak

   Mudanya dedin, aklıma Recep Günay geldi. Allahtan gaza gelip Mudanya Belediye başkanlığına falan da soyunmadı lavuk. Orda da şimdiki Başkan Hayri Türkyılmaz’ı mahkemeye verip, sahil şeridine ipotek mipotek koydurtmağa kalkardı bu mankafa. Tabi 30-40 yancısı da peşinden gidi sosyal medyadan verirdi gazı amk.

   4
   3
  2. @Martta yorumuna yanıt olarak

   Milliyetci kardeş kent meydaninda gezerken,carsamba caddesinde tabelalara bskarken milliyetciligin ne alemde,sinan ateş senden dahami az milliyetci,gec o lariii geeccc

   10
   4
  3. @Martta yorumuna yanıt olarak

   Milliyetcilik mhp ye mi kalmis ? ulke parsel parsel satiliyor ,milyonlarca suriye li var ve bunlara destek veren mhp.akepe nin stepnesi

   33
   9
   1. @Sem yorumuna yanıt olarak

    Abi, bu MHP’nin başkanı dedeye noolmuş ya? Kafa göz morarmış? Şöför bu sefer fazla hırpalamış diyolar. Hahaha

   2. @Sem yorumuna yanıt olarak

    Türk Türkmen Suriyeli Türkiye ile birleşmek isteği için Hatay Türklerin Suriyeli Halepli Homs İdlib’liyi 1000 kere tercih ederim bölücü Dem’liler terör yerine anladınmı şimdi defol git bizi sizmi milliyetçiliği öğreteceksiniz bu ülkenin 80% milliyetçi ve hiçbir zaman bölücüler kazanamaz neden duvarlar yapıldı gün gelecek kapıya konacaksınız ondan

    4
    8
    1. @Martta yorumuna yanıt olarak

     Zaten ne geldiyse başımıza şu idlip humus halep zart zurt ve doğulu nefretinden geldi . Suriyelileri afganlari dogululara tercih eden ya suriyelidir ya afgandir .

     2
     1
   3. @Sem yorumuna yanıt olarak

    Ülkenin satıldığı yok fakat sizin gibi ülkenin başına bela olmuş pkk sevicileri yakında ülkeyi satacak . Tutturmussunuz bir Ataturkun partisi diye ulan pkklilar ele geçirmiş durumda

    5
    10
   4. @Sem yorumuna yanıt olarak

    Stepne olsa yine iyi. Ayak işlerine bakan müsfettesi. Hadi basın eksileri amk. Piskevit kaşalı bunaklar.

    13
    4
 4. Bos tartismalar kimsenin gucu yetmez tahta parasina buna siyaset de sanayici de dahil amatore ve bitis gecmisolsun deyip alacaklara belki bursaspor toparlanir oda bes on seneyi bulur cok sabir ister baska secenek gozukmiyor ha alacakli kim ise cok fazla eh temizler klubu batirdigi gibi belki kurtarir alacani yoksa bardak su kalir geriye

 5. Şu an Bursa dışında futbol hayatını halen sürdürmekte olan ve artık kariyer olarak düşüşe geçmiş ne kadar Bursalı ve yolu Bursaspor’dan geçmiş eski oyuncumuz varsa derhal geri çağırılmalı ve tırmanış başlamalı. Kaleci Harun, Bodrumspor’lu Eren Albayrak, İlhan Depe, Rüştü Hanlı, Batuhan Altıntaş, Doğanay Kılıç, İsmail Haktan Odabaşı gibi elemanların hemen Bursaspor’a döndürülmesi, hoca olarak da Batalla’yı getirip, eski ruh, 30 bin taraftar ortalaması ile yeniden çıkışa geçilmesi planlanıyor. Duyduğum kadarıyla Sinan Bür yönetimi de aynı stratejiyi benimsemiş ve şimdi tahtayı açacak olan meblağın siyaset ve iş dünyasından toplanması amacıyla seçimden 1gün sonra 1 Nisan itibarıyla düğmeye basılıyormuş. Ha, şimdi bu yoruma kötü niyetli Hatçe Recep trolleri tarafından çok sayıda eksi verileceğini bilsem de, Sinan Bür yönetiminin, it ürür kervan yürür diyerek, bu söylentilere kulak tıkayıp yollarına dimdik devam edeceklerini de duymuş bulunmaktayım.

  6
  1
 6. Aç Tavuk Kendini Buğday Ambarında
  Zanneder’miş Gazeteçisi Taraftarı
  Aynı Hamam Aynı Tas Masalla masalla
  Herkez Kafasına Göre Sallıyor
  Üçünçü Liginde
  İkinçi Liginde
  Birinçi Liginde
  Sonra Süper lig
  Ölme Eşeğim ölme yaz gelince
  Sana Yonca Vereceğim
  En iyi ihtimal üç milyar TL olursa’ki yok
  Diyelim oldu en iyi ihtimal Süper liğe
  Beş Sene ister Tek Çare Şirketleşme

  1
  2
  1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

   Şirketlesince 2 senede mi cikacaz. Tamam bende sirketlesmeden yanayım mümkünse Bursa’nın emeği geçmiş büyük ailelerine 3-4 aile birleşip satılsın tüm söz sahibi onlar olsun. Ama yorum yaparken mantıkli olalım 4. Ligdeyiz zaten en iyi ihtimalle 4 senede cikiyoz

   1
   1
 7. O transfer tahtası açılacak kardeşim bizim başka kurtuluş çaremiz yok! Takıma ağabeylik yapacak futbolcular lazım. Tamam gençlerimize güveniyoruz onlar bizim geleceğimiz onları yok saymıyorum ama tahta açılırsa şampiyon kurtulur yoksa dilim varmıyor ama komşularımız Kocaeli ve Eskişehir’in durumuna düşeriz dibi boylarız. Mutlaka tahtayı açmalıyız.

  2
  1
 8. tahtayı açacak bir babayiğit çıkar ve bu tecrübeli genç harmanı kadro kurulursa. 4 5 sene içinde süper lige döneceğimize eminim. yeter ki bursa içine sinen bir yönetimin çevresinde birleşsin. türkiye’nin en büyük 5. takımıyız bunu kimse unutmasın.

  1. @batalla yorumuna yanıt olarak

   Biz Türkiye’nin en büyük takimiyiz deplasmana 40bin kişi giden başka takım yok. İmkanlarımız aynı olmayabilir

   1
   1
  2. @batalla yorumuna yanıt olarak

   Hepsi tecrübeli olsun bırakın artık şu genç demeyi Eyüpspora bakın kaç yaşında adamlar oynuyor açık ara fark attı…

   4
   1
   1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

    Eyüp’ün yaş ortalaması 34’müş amk. Oyuncuların hepsinin dötünde diş çıkmış, ama herifler şampiyon olup süper lige çıkıyo. Sen burda Mustafa Genç’le, Furkan Emre’yle falan uğraş dur amk.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu