Hakkımızda

Kuruluş

Bursasporluyuz.org nasıl doğdu?

Bursa ve Bursaspor sevdalısı bir grup taraftarın, günden güne gelişen internet dünyasında Bursaspor Kulübü’ne ait haber ve organizasyonları duyurmak amacıyla 2006 yılında .net uzantısı ile kurulmuştur. 2015 yılında .net uzantısını, .org olarak değiştiren Bursasporluyuz.org 14 yıldır ilk günkü heyecanı ile yayın hayatına devam etmektedir.

Misyonumuz

Bursaspor ile ilgili Türkiye ve dünyadan tüm haberleri, fotoğraf ve videoları en kısa sürede yeşil-beyaz sevdalılarına ulaştırarak, doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bursaspor taraftar platformları arasında en hızlı ve doğru haber vermenin yanı sıra güncel ve takipçilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen, her gün kendisini yenileyen sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte, Bursaspor’un haklarını her gün daha da büyüyen internet dünyası ve sosyal medyada korumaktır.

Hedeflerimiz

Bursaspor taraftarları arasında en çok yorum yapılan taraftar sitesi olan Bursasporluyuz.org’un, ilk günkü gibi, yayın hayatına her gün üstüne koyarak devam etmesini amaçlamaktayız.

Başa dön tuşu