Teksas’tan Alinur Aktaş’a türkülü gönderme

Bursaspor’un en büyük taraftar grubu olan Teksas, yerel seçimlerin sonuçlarının belli olmasının ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın el değiştirmesinin ardından dikkat bir paylaşımda bulundu.

Yeşil-beyazlı taraftar grubu, Tophane’deki hisarın burçlarına Bursaspor bayrağının asıldığı anların videosunu, “Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi? Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?” isimli türkü eşliğinde paylaştı.

Teksas’ın bu “şarkılı gönderme” paylaşımı, sosyal medyada büyük etkileşim aldı.

BAŞKANLIĞI BOZBEY KAZANDI

Bursa’da, Büyükşehir Belediye Başkanlığı’CHP adayı Mustafa Bozbey kazanırken, mevcut Ak Partili Başkan ve aday Alinur Aktaş ise ikinci olarak seçimi kaybetti.

86 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Ben Cumhuriyet gazetesi yazarı Prof.Erol Manisalı ve Banu Avarın öğrencisiydim.

   Kanun kalktığında çok büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

   Elbet her şeyin vakti gelir o zaman görürsünüz o zaman dediğimi anlarsınız.

   6
   9
   1. @ali yorumuna yanıt olarak

    Haysiyetsiz terbiyesiz utanmaz arlanmaz nankörler.adam olsalar turkiyenin 5.inci büyüğünü çala cirpa küfr ede ede amatör lige düşürmezlerdi…yapışmislar bursapsor un yakasına asalaklar bit pire bile sizden şereflidir

    47
    6
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Bursasporda siyaset istemiyoruz sakın yaklaşmayın uzak durun yıllarca siyaset istemezük diyen kolpalar hadi sizden de aynı laflar duymak isiyoruz hadi şimdi yine böğürün bakalım bursasporda siyaset istemiyoruz diye ama diyemezsiniz çünkü sizin derdiniz hiç bir zaman Bursaspor olmadı sadece aracı olarak kullndınız.

   48
   5
   1. @SADECE BURSASPOR yorumuna yanıt olarak

    Düne kadar spora siyaset karışmasın derken bugün ne olduda bu durumdayız bi dik duruşumuz olsun ya var ya yok istediğin parti olursa gelsin istemediğin ise gitsin mi

    6
    1
  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Eksi veren faniler, bu cümledeki hangi sözcükten rahatsız oldunuz! ” ÇAGDAŞ” LAIK” veya “ATATÜTKÇÜ” . Bu sözcüklerden rahatsız olunmaz, gurur duyulur! Anlamlarını tek tek açın inceleyin. Hele hele ATATÜRK ten rahatsız olanlar varsa yazıklar olsun. Japonya da Ata mızın hayatı zorunlu ders olarak okutuluyor. Sizlere 1918 yılında yapılan Mondros ateşkes anlaşmasını okumaya davet ediyorum. ATATÜRK olmasaydı ne olurduk okuyun ve görün. Tabi öğrenmek istiyorsanız, aklınızı kiraya vermediyseniz! Dimitar rumuzlu kardeşimi kutlarım.

   94
   60
   1. @Krc yorumuna yanıt olarak

    Yeter artık ya!Burası siyaset arenası değil.Bursaspor bu kısır çekişmeler yüzünden bu hallere düşmedi mi?
    Ne Ataturk’ü nede Dini değerleri alet etmeyin ,kirli emellerinize.

    15
    3
   1. @Önce Bursa yorumuna yanıt olarak

    kimin kayığındaysa onu küreğini çeken teksas.
    gerçek teksas şampiyonluk öncesindeydi.
    bir başka problem de sadece şekilde ve resimde kalmış çakma! ATATÜRKÇÜLER.
    Atam bugün yaşasaydı ve bunları görseydi yunandan önce bunları denize dökerdi…

    ”bağımsızlık benim karakterimdir!” Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

    76
    13
    1. @davut doğrucu yorumuna yanıt olarak

     Bursaspor’un arka arkaya küme düşmesinin senelerdir tek sebebi kesinlikle akp dir….yeni stadyum yüzünden sırf akp lilere avanta ve rant vermek için aslanlar gibi takımı akp ye bulaşdırdılar ve işte sonuç bu….

     5
     6
  4. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   bozbeyin çokta şeyindeydi bursaspor. ne acı ki buna oy verenlerin bir tarafının demli amedli bir tarafının da bursalı ve bursasporlu olduğunu bilmek

   92
   130
   1. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Kardeşler arkadaşlar Bursa lı hemşehrilerimiz her şeyimizi birbirimizi kırmadan dökmeden halledelim.
    Yıllarca birbirimizi kırdık döktük elimize ne geçti.

    11
    1
    1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

     Bence Mustafa Bozbey Bursaspor’u siyaset aracı olarak kullandı oda Bursaspor’u ayağa kaldıramayacak kaldı ki kamu için harcanması gereken paraları sadece Bursaspor’a kullanamakta olmaz bu şehir hizmet bekliyor.

     4
     1
   2. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Siz kaybeden taraf zihniyetinde olduğunuz için herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz Bozbey geçen dönemde kazanmıştı aslında ama hırsızlar engelledi ‼️ nezaketi liyakati hoşgörüyü öğreneceksiniz şükürler olsun Bozbey hakkettiği yerde bu gelecek Türkiye nin ayak sesleri 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

    16
    16
    1. @Zafer yorumuna yanıt olarak

     Bozbey linüferde ne yaptıki şöyle kardesim aile şirketi kurdu bunu bilmeyen mi var bursaspor o zaman küme düşerken bozbeyiniz baskandi neden amatöre düşmesine izin verdi başkanınız ama olsun bunlar gelsinki giden aransin

     3
     5
  5. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Teksas…
   Bursaspor 4. Lige düşerken siz hangi politikasına karşı çıktınız
   Siz ortaksınız
   Siz oradaydınız.
   Şimdi şarkı türküyü bırakın.

   159
   27
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Katılıyorum, bunlar degilmiydi belediyeci yönetimi getirmek için başkan istifaa, yönetim istifaa diyenler. Taraf oldukları Aktaş in arkasından konuşuyorlar.Emin A.ile arası açıldı diye takımın başkan ve yönetimini adeta topa tuttular. Sevmeyebiliriz, Adanir, belediye başkanının kendi işine karışmasını istemediği için belediye başkanı Aktaş la arasına mesafe koymaya çalışmıştı. Bu Texas lilar o yüzden Adanir i cephe almıştı.

    26
    6
    1. @İvankov yorumuna yanıt olarak

     teksasla ilgili haberlere yapılan yorumlar da ki artı-eksi dağılımına bakınca teksasın artık miadını ve misyonu tamamlamış olduğu çok net görülmektedir.
     bu şehirde daha fazla itilip, kakılmadan ve daha fazla dışlanmadan bir an önce tribünlerden çekilmelidirler.
     maalesef ülkede taraftarlık bir rant kapısı, bir meslek gibi olmuş. oysa bu işer tamamen bir gönül işidir ve öyle de kalmalıdır diye düşünüyorum…

     15
 1. Böyle şeylere hiç gerek yok,eger boyle yaparsak,bize her firsatta hakaret eden,vatan haini diyen,heykelci diyen,ayyaş diyen,bir kendilerini milliyetci sanan,bir kendilerini vatanseversanan,sadece kendi cevresini besleyen,emekliye gerekirse limon sat diyen, bu zihniyetten farkimiz kalmaz,bence hic fazla sevinmeden kimseyi rencide etmeden hayatimixa devam etmeliyiz.

  147
  38
  1. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

   kendileri gibi düşünmeyenleri cahil, göbekli, makarnacı, köylü, koyun, bıyıklı diye yaftalayanlar,
   benim oyum çobanın oyuyla bir mi diyerek vatandaşını küçük görenler.
   genel seçimlerde sonra depremzede vatandaşlarımıza beter olun diyerek üstenci tavırlarla onları aşağılayanlar kimlerdi acaba?

   belli ki son seçim sizi baya bi havaya sokmuş.
   ama aldığınız o oy oranları sizi zafer sarhoşluğuna götürmesin. o oyların sadece % 21-23 ü kendi oyunuz.
   diğerleri sizin yaptığınız gibi tıpış, tıpış dendiğinde içimiz yana, yana. kafamızı vura. vura. tuvalet terliği bile olsa oyumuzu vereceğiz! demeyenlerin.
   yani koyun gibi olmayanların kendi partilerini uyarma ve cezalandırma oylarıdır.
   yani bunlar birer emanet oylardır ve ilk fırsatta gerçek sahiplerine dönecektir.
   ben uyarayım da sonradan demedi denmesin…

   17
   9
   1. @demedi deme yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim emekliye “su sat, domates yetistir” dersen işte böyle hat bildirirler. Yanlış yapıldığı sürece o oylar geri dönmez. 44 yıl 8 ay çalışıp emekli olan ben agabeyinize tepeden kibirli bir şekilde bakmayla bu iş olmaz. Unutmayın biz Asıl ız onlar Vekil. Biz varsak onlar var. Ben onların yaşı kadar hizmet ettim. Benim çalıştığım ve her ay kesilen ücretimi bekliyorum. Kimse bana su sat deme yetkisine sahip değil. Ben onların aldığı maaşa asla karışmam, onlar benim hakkımı korumak için oradalar. Hakkımı korumayan oy yok! Böyle olmazsa oylar geri falan dönmez.

    1
    6
    1. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

     bilmeyenler de bana servet bağışlamışsın sanacak.
     oysa cevap hakkımı aynı senin üslubunla kullandım.
     haa, burada her türlü hakaret ve siyaset yapma hakkı sadece biz ötekileştirici, ayrıştırıcı ve kutuplaştırıcılara ait diyorsan ona lafım olmaz..!

   1. @Muharrem yorumuna yanıt olarak

    Bursaspora siyaset karışmasın diyenler kör sağır dilsiz olmuş……
    Bu takımı bu hale getirenler bu kafada ki taraftar grubu başka kimse değil ellerinizle anasını bellediniz kulubün.

   2. @Muharrem yorumuna yanıt olarak

    Burada herkes Atatürkçü olduğunu söylüyor ve bundan chp ile ilgilendiriyor, bugün chp Atatürk çizgisinden tamamen uzaklaşmış ve içindeki Atatürkçülerin tamamını tasfiye etmiş sırtını pkkye dayamış bir parti haline gelmiş

    11
    3
    1. @Sade vatandaş yorumuna yanıt olarak

     Arkadaşlar mustafa Bozbey bursamiza hayırlı olsun başarılar diliyorum fakat ali nur akbasın bursa spora katkısı olmadı diyenler bir daha düşünsünler nankör olmamak lazım.

 2. GELİYORUZZZZZ !!!! Bursa’yı terk etmedik son nefesimizi vermedik,bunu dün gösterdik !!! yeniden omuz omuza,ben unutmadım İNEGÖL DEPLASMANINDA 90 DAKİKA BİZE KÜFÜR EDENLERİ SİZ UNUTTUNUZ MU O GÜN O Tribünde sinirden gözleri dolan duvarları yumruklayan kardeşlerimizi ben unutmadım siz unuttunuz mu ? Baş İnegöllüyü dün gönderdik. Şimdi başlıyoruz süperlig için ne gerekiyorsa onu yapacağız artık ayrı gayrı tribün kavgaları yok hep beraber omuz omuza başarabileceğimizi gösterdik . SÜPERLİG BİZİ BEKLEYİN !!! BURSASPOR ATATÜRKÇÜDÜR,BURSASPOR VATANSEVERDİR !!! Bunu da unutanlara hatırlattık.

  107
  41
   1. @çohkomik yorumuna yanıt olarak

    Ulan sabetaycı olsam bursasporlu mu olurdum senin ben kaffaaanı s. ,bizden öğrendiniz böyle şeyleri gelip bize satıyonuz 🙂 hadi bursasporu geçtim bursa’da doğup büyümüş bir tane sabetaycı yok bu konuda en iyi kaynak yalçın küçüktür git belgeleriyle biraz oku az kafan çalışsın.Sana sinirlenemiyorum bile gülmekten ekmeği azalt makarnayı kenara koy yarından itibaren protein tüketmeye başla .

    13
    7
  1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

   Ooo, bakıyom da çok çabuk havaya girmişiniz kardeşş. Tayyip Erdoğan daha gitmedi. Hemen öyle sevinmeyin bakam. Daha yaz var, kış var.

   27
   39
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Iq seviyesi 10 olan eblek bir de Osmanlı – 16 diye rumuz kullanıyorsun ,say desek 5 tane padişahı sayamazsın, o şanlı imparatorluğun adını kullanma bari , sen kimsin lan Osmanlı torunu diye geziyorsunuz ortalıkta , altyapısız seviyesiz beyinsiz herif ,Osmanlı torunu falan değilsin sen eblek , sizin gıbı son 20 yılda tarihten dünyadan bi haber trt dizilerinden bilgi aldığını sanan beyinsizler çıktı ortaya , Fatih Sultan Mehmet Han gelse ilk sizin gibi gerizekalı salakların kafasını uçururdu , 1700 lerden itibaren hatalı yönetim ve modern dünyayı yakalayamadığı için Osmanlı Imparatorlugu doğal süreç içinde küçüldü ve 1.dunya savaşı sonrası Anadolu da ufacık bir bölgeye geriledi ; ne istanbul kaldı ne İzmir ; beyinsiz herif , ne Türk kalacaktı ne dinin aptal yaratık ; Kurtuluş savaşı ile o cebindeki şanlı Türk kimliğine sahipsin ,senin gibi bir spastik beyine parmaklarımı yorup cevap yazdım ama hadi neyse ,

   7
   3
  2. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Bu kadar yakından takip eden sen, sevgili Osmanlı kardeşim bence senin heykelini de dikmeliyiz. Hak ediyorsun. (Fakat dün verdiğin oy bir işe yaramadı. AK Alinur yok artık)

   16
   19
  3. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Bol bol borçlanip bol bol hırsızlığa maruz kalacağımıza, ya da yandaşlara para akitilacagina heykel diksinler. Sende git ipek böceğinde ileri geri yap. Ya da git çarşamba da Arapça öğren onlarla geldiğiniz Arap yarim adasına geri dönersin

   31
   21
   1. @Clk16 yorumuna yanıt olarak

    Senin gibi HDP/PKK ile işbirliği yapan ve aynı zamanda aynı çatı altında yaşayan bir partiye üye olmaktansa arapça konuşmayı tercih ederim..

    25
    24
    1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

     Senin işin gücün yok anlaşılan. Her yorumun altına cevap yetiştiriyorsun. Bu kadar vakti nereden buluyorsun? Ya çalışmıyorsun ya da işin bu. Sen AKP nin maaşlı trolü müsün?
     İnsanların oy tercihine saygı duymayı öğren önce. Bursa bir seçim yapmış ve oyunu kullanmış. Sana mı kaldı bunu yorumlamak.

     3
     1
    2. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

     Megri megri diye bagiranlari gördük Kürtçe kanal açanları da gördük biz. İşinize gelmediği yerde fetöyü sattığınız gibi onları da sattınız. 2 grupla da kimler beraber yürüdü samanyolunda izledik biz

 3. Sözüm ona Buski’de işe sokunca sizleri sustunuz… Sonra şarkılı gönderme bilmem ne… Bir taneniz karşı çıkmadı, hepiniz sustunuz!! Giresun örneği ortadayken Bursaspor’a bir çivi bile çakamayan basiretsiz tiplere prim verdiniz.. Bir taneniz çıkıp da evet hatalıyız demiyorsunuz, diyemiyorsunuz.. Yazıklar olsun sizlere

  49
  2
  1. @obursali yorumuna yanıt olarak

   Noolcak be ya? Aynısını Mustafa Başkan’a da yapıp devam. Adam Bursasporlu. Takmaz öyle şeylere. GEne verir parayı Bursspor yönetimine.

 4. Biz hep Bursaspor un askeri olduk , canı yoldaşı aşkı sevdası olduk.Sen camiayı dinlemedin.Üstüne son günlerde nispet yaparcasına dönerler , simitler dağıttın kendi çıkarın için Bursaspor um ligde kalma mücadesi yaparken yüksek ihtimalle düştük cenazenin olduğu yerde düğün yapılmaz.Dikenli tellere selektör yaparsan Bursaspor camiası seni o koltuktan alır ne demiştik seçimlerde görüşürüz.Bursa da hiçbir kurum kuruluş Bursaspor’dan büyük değildir ayrıca en büyük markası ve atar damarıdır.

  16
  9
 5. Son 5 sene chpli belediye başkanları Ankara ve İstanbul nasıl yönettiyse bursamızıda önümüzdeki 5 sene aynı şekilde yöneteceklerinden en ufak bir şüphem yok.

  13
  5
 6. Gidişine en çok sevinenlerden biriyimdir ama bırakalım siyaseti. Şu bı gerçek Bursa’da CHP kazanmadı Ali nura Bursaspor taraftarı kaybettirdi . Bende chpliyim ama CHP Max oyunu zaten almıştı geçen secimdi bu seçimde AKP’li bursasporlular ya sandığa gitmedi yada başka partilere oy verdi akp oy kaybetti ve herşey dün gece bitti şimdi önümüze bakma zamanı bozbeyin önünde iki seçenek var ya Bursaspor’u kurtarır bir sonraki seçimde akpdende oy alır yada seçim bitince bizi unutur bir sonra ki seçimde bendende oy alamaz oda kaybeder. Vatana millete hayırlı olsun savasmiyoruz hepimiz bu vatanın bu şehrin evladiyiz

  9
  4
 7. Ee yani seneye super ligdemiyiz simdi hadi bakalim niluferdeyken görmediğimiz faydayi orhan saribal esliginde simdi gorelim insallah. Oysa ki Diyarbakirda gencecik cocuklarimiz taslanirken tek sahip cikan selcuk turkogluydu…

  6
  5
 8. hadi yavrum teksas, ötede oynayın artık yeter! belediyede işe girmek için boşuna yalakalık yapmayın.

 9. Texas akıllanmayacak; buradakilerde aynı. Adamlar çorbasına bakıyor arkadaş. Çorba yön değiştirdi; e tabi bunlarda. Bu asalaklardan kurtulmadıkça gün yüzü yok

  5
  3
 10. CHP ye değil bozbeye verdik oyumuzu hoşlanmadığımız bir durum olursa önce tepkimizi gösteririz sonra da yine akp veya MHP yi getiririz

  Her ne olursa olsun değişim şarttı Bursaspor’un bu hallerine daha fazla tahammülüm yok artık 5 sene icersinde 3 kez küme düşmek nedir kardesim biraz aklınızı başınıza alarak konuşun Bursaspor üzerinden AKP ye oy kasmayın

 11. Bence şu teksazı kapatcan siyaset yok diyen zihniyet şimdi bozbeye diye bağırıyor göreceksiniz şimdi yardımları kim yapıyor

  1
  2
 12. Eskişehir bal Ligi’nde Eskişehir i 25 senedir CHP yönetiyor CHP mi düşürdü o zaman boş muhabbet yapmayın o zaman adama demezler mı 2009/2010 kimin döneminde şampiyon oldun 50 yıllık hegomanya yı yıktık ŞAMPİYON BURSASPOR 🏆🥇

 13. Bursaspora siyaset uzak dursun lütfen diyenler… AKP li birinin yardım etmesini sevmediği için anıran bir toplum olabilirim acaba?? Hadi şimdi söyleyin 3 maymunu oynayanlar siyaset uzak dursun diyin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu