Yıldırım’dan Vakfköy desteği

Bursaspor'un bir çok yıldızının yetiştiği Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri, Yıldırım Belediyesi ve yeşil beyazlı kulüp tarafından deyim yerindeyse baştan yaratılacak. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, tesislerin 49 yıllığına tekrar kendilerine verilmesinde emeği geçen ve bugüne kadar yapılan yardımlar için Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'ye teşekkür plaketi, forma ve atkı taktim etti.

Ortak projeler

Başkan Recep Bölükbaşı, 'Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edebali bizim her zaman yanımızda oldu. Vakıfköy'ü istedik ve hemen büyük bir mutlulukla isteğimizi yerine getirdi. Hatta bizle birlikte yeni projeler üreterek burayı güzelleştirme kararı aldı. Öncelikle Yıldırım Belediye Başkanımızın spora verdiği destekler için teşekkür ediyorum. İnşallah Bursasporumuzu hep beraber daha iyi yerlere getireceğiz' dedi.

Spor Lisesi olacak

'Spor şehri Yıldırım' hedefiyle ilçedeki kulüplere ve sporculara her türlü desteği sağladıklarını söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ise, 'Bursaspor bizim göz bebeğimiz. Biz Yıldırım Belediyesi olarak Timsahımızın her zaman yanında oluruz. Vakıfköy Tesislerini 49 yıllığına yeniden Bursaspor'a verdik. 98 bin m2'lik futbolcu fabrikasını kısa bir süre sonra 60 bin m2 daha büyüteceğiz. Sonra buraya bir Spor Lisesi projemiz olacak. Orhan Özselek Tesisleri, Türkiye'nin 1 numaralı futbolcu fabrikası olacak' diye konuştu.

YILDIRIM'LA YENİLENDİ

Vakıfköy Tesisleri'nin yenilenme çalışmalarında aktif rol oynayan Yıldırım Belediyesi, 400 metre çevre duvarı, tribün kapama, 8 adet trafo, sahaların aydınlatılması, giriş kapıları ve boyama gibi önemli işleri üstlendi ve bitirdi… Yıldırım Belediyesi'nin kısa sürede bitirdiği bu işler için 500 bin liraya yakın bir harcama yaptığı öğrenildi. 

 

 

Tolga ÖZTAŞ / Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı