Yeşil Bursa şov yaptı 0-6

Ligin 30.haftasında alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Yeşil Bursa A.Ş. hafta içinde oynadığı Batman Petrolspor maçının ardından Türk Metal Kırıkkalespor maçını da kazanarak puanını 34 yaptı ve haftayı 14.sırada tamamladı.

Son haftalara girilirken rahat bir nefes almak isteyen Yeşil Bursa A.Ş. üstün bir oyun sergilediği Türk Metal Kırıkkalespor müsabakasını 6-0 gibi farklı bir skorla kazanarak üst üste ikinci galibiyetini almış oldu.

Yeşil Bursa A.Ş.’ye galibiyeti getiren golleri 35’de Sedat Dursun, 48’de Yunus Öz, 58 ve 61’de Fatih Çakır, 75’de Semih Özen, 87’de Mustafa Emre Can kaydetti.

Yeşil Bursa A.Ş. önümüzdeki hafta 9 Nisan Pazar günü saat 15:00’de Kırıkhanspor’u Minareli Çavuş Tesisleri’nde konuk edecek.

 

 

MAÇMETRE

STAT: Kırıkkale Başpınar

HAKEM: Serdar Akkoçoğlu

 

TÜRK METAL KIRIKKALESPOR: Can Avcı, Taha Evke, Selahattin Özcan, Uğur Aygören, Şervan Örenç, İbrahim Sürgülü, Samet Albayrak, Buğra Şahiner, Onur Bilgen, Levent Kale, Ömer Faruk Ermeç

Yedekler: Cihan Bal, Engin Akbaş, Hüseyin Civelek, İbrahim Utku İnce, Lokman Akyıldız, Uğur Kütük, Serdar Vefa Yeşil

T.Direktör: Bülent Topuzoğlu

 

YEŞİL BURSA A.Ş.: Volkan Tercan, Furkan Emre Ünver, Mehmet Kalkan, Sedat Dursun, Kadir Turhan, Yunus Öz, Fatih Çakır, Mustafa Emre Can, Ekrem Çalışanlar, Berat Jonathan Ustabaşı, İsmail Can Çavuşluk

Yedekler: Ömer Can, Fatih Şahinoğlu, Bünyamin Kasal, Semih Özen, Talha Çalışkan, Murat Erata, Ali Ayvaz

T.Direktör: Turhan Şen

 

GOLLER: 35’ Sedat Dursun, 48’ Yunus Öz, 58’-61’ Fatih Çakır, 75′ Semih Özen, 87′ Mustafa Emre Can  (Yeşil Bursa A.Ş.)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu