Yeni bir sayfa açtım..

Bursaspor'un ara transfer döneminde satış opsiyonlu olarak Galatasaray'dan kiraladığı eski oyuncusu Sercan Yıldırım, artık geçmişiyle değil, geleceğiyle anılmak istediğini söyledi. Yıldırım, her insanın, her futbolcuda görülebildiği son dönemde inişli çıkışlı günler geçirdiğini ancak yeniden Bursaspor'a döndüğü için çok mutlu olduğunu anlattı. Futbola başladığı ve yetiştiği kulüp olan Bursaspor'a uzun yıllar hizmet etmek istediğini belirten Yıldırım, "Buraya kendime güvenerek, yeni bir sayfa açarak geldim. En büyük hedeflerimden biri de Yeşil Beyazlı forma altında yeniden büyük başarılara imza atmak" dedi.

GEÇMİŞTEKİ SERCAN…

Yıldırım şöyle devam etti: "Hâlâ çok genç yaştayım. Daha yaşım 23 ve yapacak çok şeyim var. O yüzden geri döndüm ve yeniden bu yeteneklerimi Türkiye'ye izletmek, seyir zevki yaşatmak istiyorum. Hayata artık daha farklı bakıyorum. Keşke bu zihniyetimle geçmişteki Sercan'ı değişsem. Belki o zamandan bu zamana daha farklı olurdu. Belki şu an Bursaspor'un adını daha farklı yerlerde duyurup belki Avrupa'da temsil edecektim. Olmadı ama geçmiş değil. İnşallah artık geleceğe bakıp güzel bir yol haritası çizip düzgün, başarılı bir şekilde yoluma devam etmek istiyorum."

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu