Yaralar sarılacak

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez bu hafta boyunca oyuncularını hem Osmanlıspor maçına hazırlayacak hem de Eskişehirspor yenilgisinin takım üzerinde yarattığı olumsuz izleri silmeye çalışacak.

Karşılaşmanın ardından oyuncularının sergilediği performanstan memnun olmadığını dile getiren genç çalıştırıcı hafta boyunca yapılan hatalarla ilgili futbolcularıyla toplantılar yapacak. Üzülmez bu yenilginin tüm takıma bir ders olmasını ve sezon sonuna kadar bir daha böyle bir durumun yaşanmamasını istediğini oyuncularına aktaracak.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. İnşallah bu yenilgiden ders alıp yaşadığımız puan kaybını bir an önce telafi ederiz.Süper Lige çıkmak istiyorsak bundan sonra sürpriz puan kaybetme lüksümüz yok.

    10
  2. Tayfur,kubilay,burak,serdar,emirhan.. kaleciyle karşı karşiya kalip ukalaca lavabali vuruşlar yapmasaydi biz bu kadar öldük muhasebesi yapmiyacaktik.. ya kardeşim hic mi top oynamadiniz hayatinizda.ilk defa mı sahaya çıkiyorsunuz.nasıl yapabiliyorsunuz bu beceriksizlikleri..geçen sene aytaç yapardi bunlari,şimdi bütün takim yapıyor..hic mi gol vuruşu çalismiyorsunuz..kapasiteniz sınırlı olabilir,ama çalişa çalişa bu eksikliğinizi giderebilirsiniz..ama yok.. çalismiyorsunuz..kendinizi geliştirmiyorsunuz..yerinizde sayip duruyorsunuz..oynadiginiz takımın büyüklügünün farkinda degilsiniz..yazık

    7
    1
  3. ceza sahası içi atak çalışması yapılmalı. kapacak da bol bol şut çalışmalıdır. ceza sahasında çoğalamıyoruz. ceza sahasına giremeyen gol atamaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu