Vakıfta yüzler gülüyor

 A takım uzun süren galibiyet hasretine Kardemir Karabükspor karşısında son verdi. Kubilay Kanatsızkuş, Sercan Yıldırım ve Erdem Özgenç‘in penaltı golüyle gülen yeşil beyazlılar, camiaya derin bir nefes aldırdı. U-21 takımı da Karabükspor’u rahat geçti. Yeşil beyazlı gençler Mert Örnek, Taiwo ve Kofi‘hin golleriyle 3 puana uzandı. 

VAKIF’TA YÜZLER GÜLÜYOR

Timsah‘ın pilot takımı Yeşil Bursa‘da çıkışını Kırıkhan karşısında sürdürdü. Yeşil beyazlılar, Berat Jonathan (2), Mustafa Emre ve İbrahim Serdar‘la sahadan 4-1 galip ayrılarak düşme hattından uzaklaştı. Şemsettin Baş yönetiminde Bursaspor Durmazlar ise Muğla Ormanspor‘u 84-65’le geçerek iddiasını ortaya koydu. Vakıfköy‘de de bu hafta yüzler güldü. Timsah’ın U14, U15, U16, U17 ve U19 takımları Beylerbeyi karşısında rahat galibiyetler elde etti. 

İŞTE SONUÇLAR

U-14 Bursaspor-Beylerbeyi: 12-0U-15 Bursaspor-Beylerbeyi: 9-1U-16 Bursaspor-Beylerbeyi: 3-1U-17 Bursaspor-Beylerbeyi: 2-1U-19 Bursaspor-Beylerbeyi: 3-1U-21 Bursaspor-Karabükspor: 3-1Yeşil Bursa-Kırıkhanspor: 4-1Bursaspor-Durmazlar-Muğla Ormanspor: 84-65Bursaspor-K.Karabükspor: 3-0 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu