Ünitimsah Mestan Dedi..

NASIL BİR BAŞKAN? NASIL BİR BURSASPOR?

 

Bilinmelidir ki büyük bir çoğunluk gibi Bursaspor’da yapılan hatalarda ısrar edilmesi, en başından beri bizleri de derinden üzmektedir. Bununla birlikte kuruluş felsefemiz gereği, Üniversiteli Bursasporlular olarak seçilen her yönetime projelerimizle katkı koymak en büyük misyonumuzdur. Bu yüzdendir ki böylesine bir açıklama için seçim sathına girilmesi beklenmiştir.

 

Şehir dışındaki karşılamalardan kent içindeki organizasyonlara ve ürettiği projelere kadar yalnızca Bursaspor’dan yana taraf olan Ünitimsah; son bir yılı değerlendirdiğinde, 12 yılın ardından ilk defa nasıl bir başkan figürü görmek istediğini açıklama gereği duymuştur:

 

Orhan Özselek gibi özverili bir başkan istiyoruz.

 

İbrahim Yazıcı gibi dirayetli……

 

Ve

 

Transferi doğru okuyan, yeni Ergiç’leri Altidore’ları Miller’ları getirebilecek, iş bitirici yönüyle öne çıkan ve artık yönetsel tecrübelerinden yararlanılması gerektiğine inandığımız Mesut Mestan gibi kişileri görmeyi arzuluyoruz.

 

Herkes gittiğinde yine biz bizeyiz!

 

Üniversiteli Bursasporlular Derneği (ÜNİTİMSAH)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu