Umut 13 taksitle Beşiktaş’a mı?

Mestan'ın Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile 13 milyon TL karşılığında Umut Meraş'ın transferi için anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Bursaspor’un sezon başında kadrosuna kattığı ve gösterdiği performansla A Milli Takım’a kadar seçilen başarılı sol bek Umut Meraş yuvadan uçmak üzere… Geçmiş Başkan Ali Ay ve yönetiminin Olağanüstü kongrenin son saatine kadar satmak için büyük uğraş verdiği ancak başarılı olamadığı Umut Meraş için bundan sonraki görüşmeleri mevcut başkan Mesut Mestan yapacak.

13 taksit

Dün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yoğun bir mesai harcayan Mesut Mestan’ın Fikret Orman ile telefonda görüşerek başarılı sol bek Umut Meraş’ın transferini bitirmeye çalıştığı öğrenildi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Umut Meraş’ın transferi için 13 milyon TL ödemeye hazır olduğu iddia edildi. Orman’ın bu parayı da 13 ayda bitecek şekilde Bursaspor’a vereceği öğrenildi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Dilenci parası gibi bu nedir ya , bu adamda zaten para yokmuydu gelirken , şimdi niye taksitle satıyosun ya nakit yada kısa vadeli sat yada satma

  34
  1. @TİMSAH1964 yorumuna yanıt olarak

   İyide adamlar el sıkıştı,çekler Ali Aya gitmek üzereyken Mestan rica etti durdurdu ! Yani kulüp aslında burada 13 milyon karlı ! Hiç olmazsa kulübün kasasında şimdi kullanılabilecek 13 milyon tl.lik evrak var !!!

   2
   1
 2. Peşin fiyatına taksitle, bu bjk gs hep ölücü satarken kol gibi para isterler alırken bin dereden şu getirirler. Ya adam gibi peşin satın yada satmayın aynı hatayı geçen senede yaptık klübe gram katkı sağlamadı satışlar.

 3. Acaba her ay 170 bin euro arasında biseyler yapar toplu gelse sorun olur diye mi 13 ay zaten bu para cepte en azından giderler mi karsilanacak acaba ?

  4
  1
 4. 13 taksit nedir arkadaş, TOKİ’den daire mi alıyosun acep,
  20 MİLYON TL bedele 5-TAKSİTTE bu iş hallolur,
  Zaten bell bir kısmını Boluspora vereceksin paranın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu