TSYD Bursa’dan Ali Ay’a tepki!

Bursaspor, 2018-2019 sezonunda Süper Lig'e veda etti. TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, Bursaspor'un yıllardır süre gelen başarısız çizgisinin ardından küme düşmesinin sürpriz olmadığını söyledi.

Ekmekçi, ‘ Göz göre göre gelen başarısızlığın sorumluları arasında ilk sırada Ali Ay başkanlığındaki yönetim kurulu yer alıyor. Son yıllarda lige tutunmayı son maçlarda başarabilen takımın idarecilerine seçimde bir şans daha vererek fazladan kredi tanıyan genel kurul üyeleri de sürecin bir parçasıdır. Kalitesiz kadroya takviye yapılmaması sonucu getirdi. Süper Lig‘den yalnızca Bursaspor‘un değil, Bursa şehri de küme düştü. Bursaspor‘un hiç vakit kaybetmeden bir dönem şampiyonluk yaşadığı Süper Lig‘e dönmesi için kollar sıvanmalıdır’ açıklamasında bulundu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. DİKKAT DİKKAT ,DÜRÜST BAŞKAN ARANIYOR……transferlerden komisyon almayacak,21 mly transfer parasını çalmayacak,kulübün arsalarını üzerine almayacak,kulübün hakkını koruyacak,işi iyibilen ekiplerle çalışacak,doğru transferler yapacak,BAŞKAN ARANIYOR…..TÜM BURSAYA DUYURULUR.

  20
 2. ALİ AY bir basiretli işadamı intibaı verememiştir.BASİRETLİ olmak ticaret kaidelerinin içinde olan bir hususiyettir.İlk devre sonunda altımızda olan takımların idarecileri bu basireti vermişler ve bizi alt etmişlerdir.Şu an kulüp 100 milyonun üzerinde nakdi gelirinden,maddi olarak ise ifadesi zor bir kayıp yaşamıştır.
  Sn.ALİ AY siz şu tabloyu görüp bir şirketi devir alırmısınız.Siz böyle görüntüsü olan kuruma yatırım yaparmısınız.
  Kısaca sebebiyet verdiğiniz zararın maddi kısmı şöyle ya da böyle karşılanır.Fakaaaat İTİBARİ KISMI,PRESTİJ KAYBI ZOR TELAFİ EDİLİR.
  Çünkü şampiyon olupda düşen tek takım olduk.BU GURUR MU DERSİNİZ İFTİHAR MI EDERSİNİZ ONA SİZ KARAR VERİN.

  7
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu