Töre kollanıyor!

Bursaspor, B.Jimnastik maçının yankıları devam ediyor. Maç sonu yaşanan gerilim de haberlere malzeme oluyor. Hürriyet gazetesinin haberine göre Gökhan Töre kendi takım arkadaşının Ertuğrul hoca'dan özür dilemesi yönündeki telkinlerini umursamadı.

 

Haberin detayında bahsedilmesede Beşiktaş'ın ikinci kalecisi Günay Güvenç'in Gökhan'ı neden uyarma ihtiyacı hissettiği belirtilmeli. Edilen küfürler ve hareketler yine İstanbul medyası tarafından gözardı edilmiş.

İşte Hürriyet'in haberindeki ifadeler "Yüksek tansiyon altında oynanan Bursaspor-Beşiktaş maçının en çok konuşulan olaylarından biri Gökhan Töre ile Ertuğrul Sağlam arasında yaşanan kavgaydı. Saha içinde başlayan, maç sonunda daha da büyüyen kavganın detayları ortaya çıktı.

 

Olayların ilk kıvılcımı, oyunun sonlarına doğru Gökhan’ın İsmail Köybaşı’na yapılan müdahaleye kırmızı kart istemesiyle başladı. Buna kızan Bursa’nın hocası, Töre’nin kolunu tutup tepki göstedi. Gökhan “Kolumu bırak hoca, nasıl tutarsın beni?” diyerek Sağlam’a çıkıştı. İkili arasında kısa süren ağız dalaşının ardından suların durulduğu düşünülürken, bu kez maç bitimi soyunma odalarına gidiş körüğünde önünde ortalık karıştı. Bunun nedeni Günay’ın iyi niyetli girişimiydi.

KISA SÜRELİ ARBEDE  Beşiktaş'ın ikinci kalecisi Günay Güvenç, takım arkadaşına Ertuğrul hocadan özür dilemesi gerektiğini söyledi. Töre ise “Niye özür dileyeceğim, ne yaptım ki?” diyerek olumsuz yanıt verdi. Son dakikada yenilen golün şokunu yaşayan Sağlam, körükte bu sözleri duyunca çileden çıktı. Ertuğrul hocanın, Töre’ye “Terbiyesiz Adam” demesinin ardından kısa süreli bir arbede yaşandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu