Timur Noyan’dan açıklama!

Liderlik vasıflarından yoksun bir yönetim ve neticesinde kaçınılmaz sonuç, tabii ki başarısızlık…

Hal böyle iken bu başarısızlığı muhalif kişilere, taraftara ve bizlere fatura etmek zeki bir manevra gibi görünse de aslında bir akıl tutulması ve kapasitesizliğin son örneğidir.

Son kongreyi kaybetmenin öfkesiyle, teknik direktörden futbolculara Bursaspor’un gerçek sahibi taraftarlarımızdan şehrimizin önde gelenlerine, basına hatta kendi yönetimlerinde ki istifa eden kişilere kadar birçok kesimi mevcut yönetime karşı kışkırtıp takımı bu hale biz düşürmüşüz.

Bu asılsız hayal ürünü hedef çarpıtmalar karşısında açıklama yapma gereği duyduk; Mevcut başkan ve yönetimi, gündemi değiştirmeye çalışarak dikkatleri başka yöne çekerek bu işten kurtulabileceğini düşünüyorlarsa çok yanılıyorlar, bu davranış muhataplarını aptal yerine koymayı ifade eder ki bu da büyük Bursaspor camiasına yapılmış ciddi bir hakaret, gerçek bir saygısızlıktır.

Biz kongre sonunda amacımızın Bursaspor’un kazanması olduğunu ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmiştik ama arkadaşlarımız bu talihsiz açıklamaları herhalde Bursaspor’umuzu bu hale düşürmenin korkusu ile ve panikle kaleme almışlardır.

Hesap sormak suç mudur?

Şimdi hesap sorulmayacak da ne zaman sorulacak, “Provokatör” olarak adlandırdıkları kişiler takımımız için derin kaygı duyan taraftarlarımızdır, onlardan takımın içinde bulunduğu durum karşısında hala sizi alkışlamalarını beklemek de bir hayaldir.

Sorumluluğu üzerine almamak ve hedef göstermek de kaygılar ve duyumlar konusunda ne kadar haklı olunduğunun açık göstergesidir. Bütün camia konuya zaten vakıftır, günlerdir her mecradan taraf kalemşorların adımıza tekrar yürütmeye başladığı algı operasyonunu da ne kadar korktuklarının açık göstergesidir.

Bursaspor’umuzun geleceğini karartan tabirinizi de kongrede ki geleceği aydınlatacak vaatlerinizde aramanızı öneririz.

Bursaspor’umuzun geleceğini karartan bizler değil yönetiminde olan, karar alan sizlersiniz… Başkan ve yönetimini, bizleri ve taraftarımızı suçlayan açıklamalarından dolayı kınıyor ve yapılan bu iftiraları asla kabul etmiyoruz.

Hesap vermesi gereken bizler değil sizlersiniz… Kendinizi aklamanın yolu olarak basının önüne çıkmadan basın açıklamaları yaparak değil, olağanüstü genel kurula giderek aklanmanızı tavsiye ederiz.

Seçilmiş olan sizlersiniz, sorumlu olan sizlersiniz…

Bursaspor’umuzun bu zor günlerinde de eğer bir korkunuz yoksa maçları evinizden değil tribünden izlersiniz.

Değerli Bursasporlular makamlar geçici değerler kalıcıdır…

Biz Bursaspor sevdalıları olarak hepimiz tek vücut olup kulübümüze bu zor günlerde destek olmalıyız.

Bizler kulübümüzün herhangi bir şekilde kötü lanse edilmesi veya iyi yönetilememesi beklentisi içinde olacak ve bu durumdan keyif alacak insanlar değiliz, istendiği her noktada elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.

Gerçek Bursasporlu olmak sadece Bursasporluyum demekle olmuyor maalesef, menfaatsiz Bursaspor için çalışarak Bursaspor’un menfaatine hizmet etmekle oluyor kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

Saygılarımızla,

TİMUR NOYAN VE EKİBİ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu