Timsah değil Yamalı Arena!

Son teknoloji ile yapılan stadın eksiklikleri bitmeden yapılan yanlışlıklar devam ediyor. Bursa Atatürk Stadı’nın en kötü yanı belki de çatı kısmıydı. Emektar stadımızın üç farklı çatısı Bursa’ya gelen rakiplerin dikkatini çeken ilk kötü ayrıntıydı. Zamanın şartları nedeniyle yapılan bu çatı sistemi yeni stadımızın son sistem teknoloji ile yapılacak olmasının güveni ile bizleri heyecanlandırmıştı.

Ancak görüyoruz ki verilen sözler yeniden unutulmaya başlandı!

Timsah Arena ile Bursaspor taraftarı yeni bir heyecan yaşarken açılışta yaşanan yanlışlıklar ve bitmeyen stadın sembolü konumunda olan timsah kafası hevesimizi kırmıştır.

Bel hizası olarak tabir edilen etek kısmının filelerinin rengi, çatı kısmı ile farklı tonlarda olunca ortaya iki farklı tonlarda yeşil çıkmıştı. Görsellik açısından hiç de şık olmayan bu malzemelerin değişeceği müjdesini Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe vermişti. Fakat bugün montajına başlanan filelerin renginin ne projeye, ne Bursaspor camiasına ne de spor severlere yakışan bir davranış biçimi değildir.

Ben yaptım oldu zihniyetinden vazgeçip Bursa ve Bursaspor camiasının beklediği projeyi tamamlayarak zamanında tutamadığınız sözleri bir nebze de olsa telafi etmenizi bekliyoruz.

Bursasporluyuz.org

İlk mebran:

Bugün takılan mebran:

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu