Tekirdağspor 2-1 Yeşil Bursa A.Ş.

Tekirdağ Namık Kemal Stadyumu’nda oynana mücadenin 15.dakikasında Yeşil Bursa A.Ş. Emirhan Çolak ile bulduğu golle 1-0 öne geçti. Ev sahibi ekip bug ole 40.dakikada kazandığı penaltı atışından Sedat ile cevap Verdi ve ilk yarı 1-1 eşitlikle sona erdi.

Mücadelenin 49.dakikasında evsahibi ekip Uğur ile bulduğu gol ile 2-1 öne geçti. Takımımız bu gole karşılık  veremedi ve mücadele 2-1 Tekirdağspor’un üstünlüğü ile sona erdi.

12. hafta sonunda pilot takımımız 13 puanda kalırken, Tekirdağspor puanını 17’ye yükseltti.

 

MAÇMETRE

STAT: Namık Kemal  

HAKEMLER: Burak Özcan, Can Yamaç, Cevher Ahen  

TEKİRDAĞSPOR: Ahmet Önal, Ramazan Aydın, Volkansel Yalçın (Dk.75 Alpay Koldaş), Fuat Eraslan, Orhan Küçükertuğrul, Uğur Kapısız, Rıza Şen, Kadir Baylan, Taygun Vurgun, Uğur Uğur (Dk.90 Mehmet Küçükdurmuş), Sedat Cengiz (DK.81 Serdal Alan)

Yedekler: Ömer Can, Süleyman Baykuş, Sabri Gümüşoğlu, Rıdvan Kasapoğlu,

YEŞİL BURSA A.Ş. : Muhammed Şengezer, Bilal Hallaçlar, Kadir Turhan, Kenan Uz, Oğukcan Şahin, Çağrı Gülcü( Dk.58 Salih Ayaz), Barış Sinan Üstün, Mertcan Erdem (Dk.77 Anıl Çetin), Mustafa Emre Can, Enes Ata, Emirhan Çolak (Dk. 66 Tugay Meşekoparan)  

Yedekler: Volkan Tercan, Mehmet Kalkan, Mustafa Ün, İbrahim Serdar Aydın

T.Direktör: Ahmet Suphi Evke

GOLLER: Dk.40 Sedat Cengiz (P), Dk.49 Uğur (Tekirdağspor) Dk.15 Emirhan Çolak (Yeşil Bursa A.Ş.)    

SARI KARTLAR: Uğur, Ramazan, Orhan, Uğur Kapısız  (Tekirdağspor) Anıl Çetin (Yeşil Bursa A.Ş.)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu