Tarla Konusuna Dair Açıklama

Bursaspor’un kalıcı ve büyük gelirler elde edebilmesi adına yürüttüğümüz bu tür projelerin, maksatlı haberlerle değersizleştirilmeye çalışılması, en basitinden bir Bursaspor düşmanlığıdır.

Yıllarca herkesin eksikliğini vurguladığı “kalıcı gelir” meselesine ciddi projelerle böylesine samimi bir yaklaşım sergilenmişken, bunun gölgelenmek istenmesi, Bursaspor Kulübü’nün güçlenmesinin önündeki en büyük engeldir.

Kamuoyu bilmedir ki; söz konusu gayrimenkul, bütün yetkili mercilerden görüş ve onay alınarak Bursaspor Kulübü’ne kazandırılmış ve plan tadilatı konusunda da en küçük bir pürüz bulunmamaktadır.

Ayrıca Bursaspor’un ekonomik geleceği açısından önemli bir proje olarak uygulamaya konulmuş arazi, bir değil, sayısı 15’e kadar çıkacak benzin istasyonlarını ve değişik ticari alanları içermektedir. Bursaspor kamuoyunun, küçük hesapların peşine düşüp büyük projeleri karalamaya çalışanlara asla prim vermeyeceğini biliyoruz.

Saygılarımızla

Bursaspor Yönetim Kurulu   

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu