Taraftarda doygunluk oldu

Bursaspor Basın Sözcüsü ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetici Selçuk Eren, şampiyonluktan sonra Yeşil Beyaz sevdalılarının ilgisinin azaldığını belirterek, “Onlar bu sene yanımızda olsaydı 8-10 puan ekstradan alırdık” dedi.

 

ASTV'de yayınlanan Markaj Programı'na konuk olan Bursaspor Basın Sözcüsü ve Taraftardan Sorumlu Yöneticisi Selçuk Eren, önemli açıklamalar yaptı. Sezonun ilkyarısında şanssız maçlar geçirdiklerini belirten Eren, “Sadece 3 yenilgi aldık. Şampiyonluk için hala iddialıyız. Ben inanıyorum. Bursaspor'a karşı oynayan takımlar futbolu hiç düşünmüyor. O beraberlikler olmasa çok daha iyi yerde olurduk” dedi. Taraftar konusuna da değinen Selçuk Eren, “Biz 20 bin kişinin coşkusuna alıştık. Şimdi Gençlerbirliği maçında tribünler dolu olsaydı, destek de büyük olacaktı. Belki de maçı kazanacaktık. Bu sezon taraftarımız yanımızda olsaydı 8-10 puan ekstra alırdık “ ifadelerini kullandı.  

AĞLAYAN FUTBOLCULAR VAR Şampiyonluktan sonra taraftarda bir doygunluğun oluştuğunu belirten Eren şunları söyledi: " Yeşil Beyaz taraftarı şampiyonluktan sonra başarıya doydu. Şike sürecinde de insanların futboldan soğuma süreci oldu ve tribünler boş kaldı. Yönetim  elbette ki kusursuz değil. Bizim de hatalarımız mutlaka oldu. Ama sadece bir noktaya odaklanmaya anlam veremiyorum”. Selçuk Eren, transfer konusunda da çok hata yapmadıklarını belirterek, “Önümüze hep Bangura-Tagoe çıkartılıyor. Diğer kaliteli futbolcuları alan da bu yönetim. Bardağın biraz dolu tarafından bakalım” dedi. Basın sözcüsü ayrıca, “Bu takım yenildiği zaman sadece taraftar değil herkes üzülüyor, soyunma odasına ağlayan birçok futbolcu oluyor” ifadelerini kullandı. Eren son olarak, 50 yıl formasının hazır olduğunu söyledi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu