Son tarih 15 Aralık!

 

Transfer edilir veya edilmez ama Bursaspor’un takip ettiği isimleri hemen hemen her gün paylaşıyoruz… Ertuğrul Sağlam, yardımcıları, Olivier Chavanon, izleme komitesi sürekli oyuncu izliyor… Tabii, bunlar bir kulübün yapması gereken işler… Ayrıca, Bursaspor’un devre arasında da 2 oyuncudan fazla transfer yapacağını düşünmüyorum. Yalnız, gelecek adına bazı adımlar atılabilir;Eren Albayrak, Ömer Bayram, Ahmet Çalık, Güray Vural, Çağlar Söyüncü gibi…

Hep gelecekleri konuşmak olmaz. Bursaspor’un transfer yapabilmesi için, takımdan oyuncu da göndermesi gerekiyor… Yönetim, bununla ilgili teknik heyete 15 Aralık’a kadar süre vermiş.Hangi oyuncularla devam edilmeyecekse 15 Aralık’a kadar bildirilsin ki, en azından futbolculara da bu tebliğ edilsin düşüncesindeler.

Tabii, kupa maçları da şans bulamayanlar ya da topun ağzında olanlar için büyük fırsat.Bursaspor’da kalmayacaklarsa bile en azından piyasalarını artırabilirler.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı