Socar ile sponsorluk görüşmesi olacak

Önceki gün reklam konusunda atılacak adımları masaya yatıran yeşil beyazlı yönetim, SOCAR firmasıyla da biraraya gelecek.

Bursaspor’da yeni sezon öncesi çözülmesi gereken birçok sorun bulunuyor. Önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısında göğüs sponsorluğu için görüşülecek firmalar ele alındı. Bu şirketlerden biri ise SOCAR…Yurt içi piyasasında etkin olmaya başlayan şirketle, yeşil beyazlı yöneticilerin ilerleyen günlerde biraraya geleceği belirtildi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursagaz firmasını yeni satın aldı be Bursa’da doğalgaz dağıtım işini yapacak firma Burdasporumuza sponsor olmuş yakışır ancak sponsorluk bedelini tüm Bursa’dan doğalgaz faturalarından çıkartır ve kimse hissetmez doğalgaz işi bu….

  64
  2
  1. @ANT yorumuna yanıt olarak

   Firmanın CFO’ su Bursa’ lı ve çocuklarına Bursaspor forması giydirecek kadarda sevdalı, bu anlaşma olursa şaşırmam ???

 2. Şimdi formaya seneye süperlige çıkınca da stada sponsor olurlar tahminim büyük katkı sağlanır klüp için çok büyük şirket socar para esirgemezler ! mesut mestan bu işi kıvaracak gibi gözüküyor hadi bakalım hayırlısı !

  56
  3
 3. NE KAA KÖFTE O KAA EKMEK BU LİĞDE ÜLKER SPORSOR OLMAYACAGINA GÖRE GÖĞÜS REKLAMI BOŞ GEÇMESİN ALİ AY VE EKİBİ BU KADARDA YAPAMADI .

  34
  3
 4. Bu sene transfer yapabilme hakkı için 20 milyar para gerekiyor, bu parayı bulduk diyelim ,transfer yapmak içinde ayrıca para lazım, 500 milyarlık bir kambur var sırtımızda ve süperlig gelirleride yok bu işin içinden nasıl çıkacaz çok merak ediyorum.

 5. Sevgili Bursasporlular ,bizim taraftar profilimizi sitelere yapılan yorumlar ile de az çok kendimizi ölçebiliriz şu habere dahi takımının ligden düşmüş bir havada olduğunun hala ciddiyetinin farkına varmayan umrunda da olmayan sonra ise en büyük başkan ,en iyi bilen yönetici olan güzel şehrimin güzel insanları lütfen sevdana sahip çık gerçek Bursasporlu olalım samimi olalım en önemlisi sevdamıza saygılı olalım

 6. Biz çok duyduk bu isimleri; ÜLKER, TURKCELL, LACOSTE, VAKIFBANK, SÜTAŞ, EKER
  Daha bir çok isimle söz de anlaşılmıştı, halka bir hareket yok malesef,
  STADYUM İSİM HAKKI, 6-ADET TRİBÜN İSİM SPONSORLUĞU, FORMA GÖĞÜS- SIRT-KOL-BACAK,
  STADYUM İÇİ REKLAM TABELALARI, STADYUM DIŞI,ÖZLÜCE, VAKIFKÖY, birçok sponsorluk verilecek mekan var.
  70 ADET LOCA, KİRALIK KULLANIM ALANLARI, OTOPARK ALANLARI
  Bu imkanları iyi kullanıp, uzun soluklu vizyon sahibi firmalarla anlaşmalar yapmalıyız.
  SOCAR vizyonu olan büyük bir firma umarım bir anlaşma zemini oluşur.

 7. Yürüyün gidin socar sponsor olacakmış güldürmeyin beni çapsız vizyonsuz camianın yapacağı iş değil bunlar birarada katarli sponsor arıyorlardı

  2
  1
 8. Oyuncuların formasında socar yazacak fakat herkes sokar okuyacak.
  Ne reklam degil mi.
  Adı geçen firma bir de takıma sponsor olursa takımin adı tff tarafından şöyle tescillenecek.
  Socar Bursaspor….
  Haydi hayırlısı ne diyelim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu