Serdar “Kendimi çok iyi hissediyorum”

Önceki akşam Bursaspor’la 1,5 yıllık anlaşma sağlayan tecrübeli futbolcu Serdar Özkan, ligin ikinci yarısında çok daha iyi bir Bursaspor izlettirmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Bursaspor’a geldiği için kendisini çok iyi hissettiğini ifade eden 33 yaşındaki futbolcu, “Böyle büyük bir camianın parçası olmak beni çok mutlu ve onore etti. Tabii ki bir hedefimiz var. Dünden beri herkes #yenidenzirveye sloganını söylüyor. İnşallah futbolcular, teknik ekibimiz, çalışanlarımız, taraftarımız yani bütün camia hep birlikte olup ‘yeniden zirveye’ demek ait olduğumuz Süper Lig’e çıkmak istiyoruz. Bunun için elimden gelen ne varsa sahada vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Burada olmaktan çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

BİRLİK İÇİNDE OLACAĞIZ
Antalya kampına katılan Serdar Özkan, takım arkadaşlarının kendisini çok sıcak karşıladığını belirtirken, “Geldiğimde Özer şarkıyla karşıladı. Tabii ki çoğu takım arkadaşımı tanıyorum. Selçuk abiyle karşılıklı çok oynadık. Anıl’la çok eskiden tanışıyoruz. Özer’le de aynı şekilde. Çok sıcak karşıladılar beni. Sıcak bir ortam gördüm. Bunun da futbolumuza yansıyacağını düşünüyorum. Bu sıcak ortamı devam ettirip güçlü bir şekilde sahada olacağız. Birlik beraberlik içinde olacağız. İstenilen futbolu istenilen seviyeye getireceğiz” dedi.

KALİTELİ KADROMUZ VAR
Ligde en büyük avantajlarından birisinin taraftar gücü olduğu söyleyen tecrübeli oyuncu, “İkinci yarı için şöyle bir avantajımız olduğunu düşünüyorum. Hem çok güzel bir stadımız var hem de gerçekten çok baskılı bir taraftarımız var. Bunu arkamıza aldığımızda yapamayacağımız şey olmadığını düşünüyorum. Kaliteli de bir kadromuz var. İlk devre ufak tefek sıkıntılar olabilir. Bunları aşıp çok daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çağlar
  Transfer anıl sedat transfer
  shehu atanasov
  Özer recep serdar
  Seleznov

  Shehu ortada olmalı ama imkansızlık var bek oynarsa selçuk ortaya. Hiç maceraya gerek yok bursasporun kadrosu budur.

  13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu