Selin Yurtsever açıklaması!

Selin Yurtsever‘in tekzibine neden olan haberim, günlük köşemde maç bitiminde takımın teknik sorumlusu Emin İmen‘le yaptığım bire bir görüşmeden aldığım bilgiler çerçevesinde yazılmıştır.

Asla yalan değildir. Ortada iki şık var; ya İmen hocam anlık refleksle böyle bir açıklama yaptı, (benimle konuşması bitince de yazma diye bir çekincesi olmadı), ya da Selin kardeşim kendisini yönlendiren ‘baba‘sının korkusuyla yalanın arkasına sığınıp, böyle bir yanlış yaptı, başka izahı olamaz .

Kırk yılı aşan meslek yaşamımda hala ayakta duruyor ve bana yazılacak köşe veriliyorsa bu işimizi iyi yaptığımızdan, en önemlisi dürüst ve ilkeli olduğumuzdandır. Kimse kara kaşımızla, gözümüze hayran değil yoksa. Doğrulatmadan hiçbir şeyi yazmayacağımı, meslek yaşamımda yalan habere imza atmadığımı da beni bu meslekte tanıyan arkadaşlarım iyi olur. Yorumlarıyla tarafıma sözde eleştiri yöneltenlere gelince; Bir çoğunuz daha dünyada yokken Bursa medyasında basketbolla voleybol üzerine kalem oynatan iki yazardan birisi olmanın gururu bana yeter de artar bile. (Bu vesileyle voleybolla basketbola yıllarca medya bazında emek veren can arkadaşım meslektaşım Mehmet Özman’a bir kez daha Tanrıdan rahmet diliyorum).

Kem söz sahibine aittir, eleştirecekseniz önce araştırın.

Saygılarımla…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu