Selim olayı anlattı!

Dünkü Kayserispor yenilgisinden daha vahim bir konu varsa o da Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Körüstan’ın Bursaspor Amigosu Selim Kurtulan’a maç sonundaki saldırma görüntüleriydi.

 

50 Yıllık tarihimizde yaşamadığımız görüntüleri kazara bir Canlı yayında maalesef gördük.

Kayseri deplasmanı dönüşü Selim Kurtulan Tarık Çapçı WebTV’ye açıklamalarda bulundu işte o çarpıcı açıklamalar!

 

Maçın 70 dakikasında 2-0 olunca moralimiz bozuldu ve ben dışarı çıktım. Kapalı tribün ile misafir tribün girişi aynı kısımda oradan geçerken baktım ki Erkan Körüstan dışarı çıkıyor. Bende Erkan abi ne olacak bu takımın hali? Taraftar ile uğraşacağına takıma bir bak dedim ve dememe kalmadan bana saldırdı tekme salladı. Sonrasında orada bir arbede yaşandı, Polis’ler geldi ayırdı.

 

Biz böyle bir başkan istemiyoruz!

 

Biz oraya Başkan dövmeye gitmedik!

Gitseydik bir iki kişi gitmezdik.

50 kişi giderdik!

Adam gibi döverdik!

Adam gibi söverdik!

Biz o niyetle gitmedik ki bizim niyetimiz iyi niyet ile gittik. Biz Bursasporluyuz..

Maçtan sonra açıklama yapmış buraya gelenlerin hiçbiri Bursasporlu değil diye, burada bulunan herkes Bursasporlu ama aramızda olmayan Bursasporlu sensin sayın başkan!..

 

Biz kaç tane başkan ile böyle diyaloglara girdik. Hep sorduk böyle soruları cevapları da hep düzelecek iyi olacak oldu. Ama bunun ne olduğu belli değil. Külhanbey mi, hacı mı, hoca mı?!

Bunlar Bursasporu ticari anlamda yönetmeye gelmişler ve Bursasporluluk ile hiçbir bağları yok.

Kayseri dönüşü Körüstan bizi 3-4 kere aramış kendi şahsi telefonundan biz açmadık. Biz onunla muhatap olmak istemiyoruz.

Bizim onunla aramızı yapmak için kimler kimler araya girdi. Kimleri gönderdi bize ama biz istemiyoruz. Bize takım gitse de siz benim askerim olun mesajları verdi. Ama biz kimsenin askeri olmayız. Biz ancak Bursasporun askeriyiz. Buraya deplasmana gelen 300 – 400 kişiye bunlar Bursasporlu değil demek yakışmıyor. Sen mi Bursasporlusun? Stada bile 5 sene gelmemiş önünden geçmemişsin.

 

Çok şeyler söyleyeceğim ama kongre’de söyleyeceğim.

Bursaspor TV’ye çıkmayıp başka bir kanalda açıklama yapmasında art niyet ararım. Kulüp televizyonu varken bu yakışıksız tavırdır.

 

Başka aday desteklediğim söyleniyor. Bursaspor başkan adayları ile görüştüm ama otobüs istemek için görüştüm. Ben o kadar güçlü olsam kendimi kulüp başkanı yaparım. Böyle bir mantık yok. Bana diyorlar ki başkan giderse yerin kim gelecek yahu üç milyonluk şehirde bir adam yokmu yani çıkmaz mı? Buradaki iş adamları kardan adam mı? Bunlar kısa zamanda 650 blok oy için üye almışlar. Benim bir oyum var o kadar.

Transferlerden kim yolunu buluyor bunu açıklasınlar. Taraftar sağ duyulu olsun. Bugün istifa etse Başkan tribün rahatlar.  

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu