Sağlam’dan şok itiraf!

2-1’lik Kayserispor maçı sonrası Bursaspor‘daki görevinden ayrılan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam‘ın kulübe vedası da bir o kadar ilginç oldu. Kararın ardından 1 gün sonra tesislere gelerek gerek futbolcularla gerekse personelle vedalaşan deneyimli teknik adamın dikkat çeken ifadeler kullandığı ortaya çıktı. İlk olarak oyuncularıyla görüşen Sağlam’ın bazı isimlere kırgın olduğu için bu vedasının kısa sürdüğü öğrenildi. 

MEHMET KALE DEVAM EDİYOR

Sağlam’ın kulüp personeliyle helalleşmesinde ise duygu dolu anlar yaşandığı belirtildi. Tecrübeli teknik adamın ‘Hakkınızı helal edin, herhalde bir daha Bursaspor’a gelemem‘ şeklinde bir ifade kullandığı belirtildi. Üzgün olduğu belirtilen tecrübeli çalıştırıcı bilindiği gibi sözleşmesi fesih bedeli olarak Bursaspor’dan 250 bin Euro alacak. Bu arada Sağlam’ın yardımcılarından Mehmet Kale, yeşil beyazlı kulüpteki görevine devam ediyor. 

 

Olay

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu