Renaultlu oyunculardan vefa

Mustafa Gönden Professional Football Academy Nilüfer Tesislerinde bir araya gelen sarı-siyahlı formaya emek vermiş bir çok isim de hazır bulundu.

Mustafa Gönden yapmış olduğu açıklamada “Burada bulunan isimler Bursa futboluna çok büyük değer katmış isimlerdir. Bizler bu gece burada bulunarak Renault camiasının bir birlik olduğunu, gerçek bir camia olduğunu gösterdik. Geçmişte kaybettiğimiz bu camianın değerlerini anıyoruz. Onlar hayattayken belirtemediğimiz sevgi ve saygılarımızı burada bulunan eski hocalarımıza hatırlatıyoruz. Hayatta bulunan hocalarımıza ödül vererek bu geceyi ve camianın sevgilerini iletmek istedik. Burada bulunan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gecede ayrıca Mustafa Gönden’e Futbol Akademisinin simgesi olan Leopar simgeli bir tablo hediye edildi.

Gecede Renault’ta forma giymiş isimler oynadıkları yıllardan anlılarını paylaşırken keyifli sohbetlere imza attılar.

Vefa gecesinde daha  önce OYAK Renault’ta görev almış olan Mehmet Tan, Niyazi Uçar, Orhan Candanoğlu (Eski Futbol Şube Sorumlusu), Hüseyin Uzun ve Erdal Yavaşkan’a (Eski Antrenörler) ödül verildi.

Adnan Batır / Muhammed Ali Özdemir / Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu