Prince Oniangue iddiası

Orhan Güney bugünkü köşe yazısında transfer konusuna değindi. Güney yazısında "Batalla ve Aatıf son günlerin gözdeleri… Ama, yerli ve yabancı anlamında sıkı bir çalışma var anladığım kadarıyla… Ertuğrul Sağlam ile Necmetin Kocaman hafta sonunu Fransa ile Belçika’da geçirdi. Ömer Erdoğan ise Almanya ve Hollanda’da gurbetçi ağırlık çalıştı. Tabii, Fransa’da yeni Bakambu arayışları vardı. 3-4 maç izlemişler. Reims takımından 26 yaşındaki orta saha Prince Oniangue ismi kulağıma geldi ama doğruluğunu bilmiyorum. Siz de araştırabilirsiniz.

Yalnız şu isimleri kesin olarak verebilirim; Çaykur Rizespor’dan Eren Albayrak, Gençlerbirliği’nden Ahmet Yılmaz Çalık ve Kayserispor’dan Ömer Bayram. Yönetimin ve teknik ekibin yakından ilgilendiği belki de temasa geçtiği bu futbolcular devre arası mı olur sezon sonu mu onu bekleyip göreceğiz artık." ifadelerine yer verdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı