Pablo’dan müjdeli haber!

Bursaspor, efsane 10 numarası Pablo Martin Batalla transferinde mutlu sona ulaştı!.. Artık iş imzalara kaldı! Büyük bir gizlilik içinde yürütülen operasyonun detaylarına bursa.com ulaştı.

Buna göre, yeşil-beyazlı yönetim, Arjantinli maestronun, geçen hafta söylediği, "Bursaspor'a dönmeyi çok isterim. Yeter ki kulübüm ile anlaşsınlar" sözlerinin ardından temaslarını yoğunlaştırdı.

Bursaspor'un; Çin kulübü Beijing Guoan ile yapılan çetin pazarlıklar sonucunda, Süper Bücür'ün bonservisi konusunda 1 milyon 800 bin Euro karşılığında prensip anlaşmasına vardığı bildirildi.

 

BÜYÜK PAZARLIK B.Guoan Kulübü, kapıyı 3 milyon Euro'dan açmış, Bursaspor da 1,2 milyon Euro'luk teklifle pazarlık masasına oturmuştu. Timsah, 2 yıl önce Batalla'yı Pekin ekibine 3,5 milyon Euro'ya satmıştı.

Yeşil-beyazlı yönetim, 31 yaşındaki Batalla ile de 2,5 yıllığına el sıkışıldığı öğrenildi.

Şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Tangocu'nun yarım sezon için 750 bin Euro alacağı sızan haberler arasında.

 

İŞ İMZAYA KALDI Kulüplerin, ödeme planı gibi detayları görüştüğü ve artık işin imzaya kaldığı belirtildi. Çin Ligi'nin bitmesinin ardından Arjantin'de tatil yapmakta olan Batalla'nın da Bursa'ya gelmek için gün saydığı ve sabırsızlandığı ifade edildi.

Bursaspor yönetimi ise, büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü bu transferi, teknik adam krizinin patlaması ve kritik Galatasaray maçı nedeniyle şimdilik açıklamadığı ve gizli tuttuğu öğrenildi.

 

 

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı