Özer Hurmacı bugün geliyor

Özer Hurmacı’nın, bugün Bursa’ya gelerek Bursaspor yönetimi ve Teknik Direktör İsmail Ertekin ile görüşme yapması bekleniyor.

İkinci yarıyla birlikte Bursaspor formasıyla futbola dönmesi beklenen Özer Hurmacı’nın bugün Bursa’ya gelerek yönetimle son görüşmesini yapması bekleniyor.

Gerek Başkan Ömer Furkan Banaz, gerekse de Teknik Direktör İsmail Ertekin ile yaptığı öngörüşmeler olumlu geçen Hurmacı’yla, bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yapılacak görüşmenin ardından resmi anlaşmanın ve açıklamanın yapılabileceği gelen haberler arasında.

Geçtiğimiz günlerde NTV’de yayınlanan ‘Kırılma Anı’ programına katılan Hurmacı Bursaspor’la ilglili olarak, “Bursaspor’un gönlümde yeri ayrı. Her sezon başında Bursa’dan telefon geliyor, ‘kaptan döner misin’ diye. Ben de her seferinde ‘dönerim’ dedim. Futbola Bursaspor için dönmek varsa dönülür” açıklamasını yapmıştı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu