Orhangazi’de Timsah heykeli hazır

Orhangazi Belediyesi, daha önce Meclis kararı ile adını Bursaspor Parkı olarak değiştirdiği ve her köşesini yeşil beyaz renklerle süslediği parka dev timsah heykeli dikti.

Orhangazi Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde yaptırılan Bursaspor parkının son parçası olan timsah heykeli dün yerine dikildi. Bursasporlular derneğinin yanındaki Bursaspor parkına dikilen heykelin boyu 5.05 metre. Heykel Pınar Doğan tarafından Gemlik Küçük Kumla ‘da yapıldı. Heykelin yapımı 3 ay sürdü. Heykel’in dikim anı vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gördü. Parkan son parçası olan heykelin monte edilmesi ile beraber vatandaşlar fotoğraf çektirmek için bir biri ile yarıştı. Ayrıca Orhangazi Belediyesi Bursaspor’un ambleminin yanı sıra İlçenin köklü ve başarılı kulüplerinden biri olan ve profesyonel ligdeki tek temsilcisi Orhangazispor’un amblemini de heykelin altında koydurdu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı