Orhangazi heyeti loca alıyor

AYDIN: ‘’ELBİRLİĞİ İLE BURSASPOR YENİDEN ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAKTIR” 

Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili İsmail Aydın ziyarette yaptığı Bursaspor’un maddi açıdan zor günler geçirdiğini ancak Bursa’nın el birliği ile bu sorunun rahatlıkla üstesinden gelebileceğini söyledi.

Aydın ziyarette şu açıklamayı yaptı; “Öncelikle hayırlı, uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Bursaspor,  Bursa’mızın en büyük değeri. Bütün Bursa’nın ilgilendiği bir kurum. Onun için bu kurumu elverdiğince hep beraber kalkındıracağız. İnşallah öyle ümit ederim ki yeni bir heyecanlar, yeni yönetimle, yeni stadyumla Bursaspor büyük bir ivme kazanır. Bursaspor yıllardan beri yetiştirdiği futbolcular ile her dönemde var oldu. Şampiyonluklar yaşamış bir kulübüz tekrar o yapıya inşallah döneriz. Belediye Başkanımız Recep Bey bizim için artı bir değer. Bir kampanya başlatırsanız herkes bu işin ucundan tutarsa bunu başarırız. Daha önce Bursaspor bunu 2008 yılında yapmıştı. Sayın Bakanımız Faruk Çelik döneminde borçların büyük bir kısmını kapatmıştık. Şampiyonluktan bugüne kadar kulüp iyi yönetilemedi. Geçen yıl birçok futbolcumuzu sattık ona rağmen kulüp mali açıdan kötü durumda. Eski yönetimleri suçlamıyorum. Bu durum hepimizin ortak kabahati. Herkes bu desteği verecek. Hiçbir kulüpte olmayan bir taraftara sahibiz. Onlarda duyarlı. Taraftar kombinesini alacak, işadamlarımız da localarımızı alacak, kulüp üzerine düşeni yapacak elbirliği ile yeniden şampiyonluğa oynayacak Bursaspor ortaya çıkacaktır. . Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

 

ÇAĞLAYAN: ‘’EL BİRLİĞİ İLE BURSA SORUNLARI ÇÖZECEKTİR”

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan yaptığı açıklamada iyi ve zor günlerde her zaman Bursaspor’un yanında olacaklarını söyledi.  Çağlayan şu açıklamalarda bulundu; “Yönetim Kurulumuzu yürekten tebrik ediyorum. Bursaspor bizim markamız. Bu değeri arttırma için çalışmalarınızı yakından taklip ediyorum. Güzel bir giriş yaptınız. Bunun devamı da gelecektir. İnşallah herkesin üzerine düşeni yapmasıyla bu yükün altından Bursaspor’un rahat kalkacağına yürekten inanıyoruz. Bizler yerel yöneticiler olarak elimizden gelen ne varsa hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz. İnşallah takımımızı gelip, bu güzel stadyumumuzda hep beraber mutluluğu yaşayacağız. Bu zor görevde sizleri tebrik ediyorum.”  

Başkan Ali Ay ise Orhangazi heyetinin ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını, Bursaspor  mali olarak Bursaspor’u bir disipline almak için çalıştıklarını ancak sadece yönetim kurulunun bu işin altından kalkamayacağını herkesin el birliği ile destek olması gerektiğini vurguladı.  

Ziyaretin sonunda Orhangazi Belediyesi Timsah Arena’da bir adet loca alacaklarının sözünü verirken Orhangazispor Kulüp Başkanı Adnan Bayram, Başkan Ali Ay’a isminin yazılı olduğu Orhangazispor forması hediye etti. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu