Öncelikleri para!

Bursaspor'da yabancı oyuncularla ilgili belirsizlik sürüyor. Krizi Başkan Recep Bölükbaşı bizzat yürütüyor. Önceki gün yapılan görüşmelerden bir sonuç çıkmadı. Başkan Recep Bölükbaşı, Colin Kazım'a 15 gün süre verdi. Kazım bu süreçte kendisine kulüp bulacak. Bursaspor'un kiralık gitmesi yönünde kolaylık sağlayacağını söylediği Colin Kazım, kulüpten birikmiş alacaklarını da talep etti.

 

FREY PARASINI İSTİYOR

 

Bursaspor'un asıl başını ağrıtacak futbolcu ise Sebastien Frey. Fransız eldiven gitmeye yanaşmıyor. Öne sürdüğü gerekçe ise alacaklarının istemesi. Frey'in geçen sezondan bu yana biriken prim ve maaş tutarının 640 bin Euro olduğu öğrenildi. Tecrübeli file bekçisi öncelikle bu rakamın ödenmesi istiyor. Frey'in bir sonraki talebinin ise bu sezon için belirlenen ücretinin tahsili olduğu belirtildi.

 

FIFA SIKINTI ÇIKARABİLİR

 

Bursaspor eğer her iki futbolcuyla gerekli anlaşmayı sağlayamazsa ciddi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalacak. Konunun FIFA'ya taşınması halinde Bursaspor yönetimi kendini yeni bir hukuksal sürecin içinde bulacak. FIFA'lık olan dosyalar genellikle oyuncular lehine sonuçlanıyor. Kazım ve Frey haklı bulunduğu takdirde Bursaspor ağır para cezası ve transfer yasağı ile karşı karşıya kalabilir.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı