Okan Yılmaz geri göndü

U-21 takımında Tunahan Akdoğan‘ın yardımcılığına getirilen Okan Yılmaz, alt yaş kategorilerindeki forvetleri de özel olarak eğitecek. Uzun bir aranın ardından yuvaya döndüğünü için mutlu olduğunu ifade eden Okan şunları söyledi: 

AYNI KADERİ PAYLAŞTIK

Bursaspor’da ilk kez hocalık yapacağım. Beni bu görev layık görenlere teşekkür ediyorum. Ben buradan yetiştim. Ahlaki değerlerde oyuncular yetiştireceğiz. Tecrübelerimizi genç arkadaşlara aşılayacağız. Onlara abilik, hocalık yapacağız. Bizim gösterdiklerimizin yüzde 50’sini yapsınlar zaten üst liglerde görev yaparlar. Yetiştirdiğimiz tek bir oyuncunun bile Süper Lig’de oynaması gurur verir. Tunahan abiyle yıllarca aynı kaderi paylaştık. Abi kardeşliğimiz var.

TEK TEK GÖSTERECEĞİZ

‘İnşallah Allah bizi mahçup etmez. Ayrıca alt yapımızdaki genç forvetlere özel eğitimler vereceğim. Bunu 6’lı, 8’li ve 10’lu gruplar halinde yapacağız. Onlara bir forvetin nasıl pozisyon alması, nerelere doğru koşular yapmalarını göstereceğiz. Bunu yapacak deneyime sahibiz. Ayrıca gençlerimize attığımız golleri göstererek istediklerimizi anlatacağız. Tabii ki burada oyuncularımızın da istemesi çok önemli. Doğru şeyler işler yapmak istiyoruz. İnşallah başarılı oluruz’ 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu