Ne hallere düştük!

Yeşil Beyazlı takım deplasmanda aldığı bu yenilgi ile birlikte son 11 haftada sadece 5 puan toplayabildi ve taraftarını iyiden iyiye mağlubiyete alıştırdı. Bursaspor, çok uzun zaman önce değil, bu sezonun ilk yarısında, birçoğunu dize getirdiği rakiplerinden nasıl oldu da puan çıkaramaz hale geldi ve böylesine düşüş yaşadı?

14 PUANLIK FARK NE?

Hamza Hamzaoğlu yönetiminde büyük eleştiriler alan Yeşil Beyazlı takım, sezonun ilk yarısında çıktığı 9 maçta 19 puan toplarken, aynı takım sezonun ikinci yarısında aynı rakiplere karşı sadece 5 puan elde edebildi. Bursaspor taraftarı aradaki 14 puanlık farkın nedenini ararken, Yeşil Beyazlı yönetimin eli kolu bağlandı. İlk yarıda oyun olarak tatmin etmeyen ancak kazanmasını bilen Yeşil Beyazlı takımın şimdiki durumu ise içler acısı…

Avrupa kupaları zorlanabilirdi!

Bursaspor, sezonun ilk yarısında göstermiş olduğu performansın aynısın ikinci yarıya da yansıtsaydı ne olurdu? Cevabı kolay. 32 puanı bulunan Yeşil Beyazlı takımın puanı 46’ya çıkardı. Bu da şu demek oluyor; Bursaspor, son 8 haftaya Avrupa kupaları hedefiyle girer, Timsah Arena ve kasa da dolardı. Şu anda ise Bursaspor hakkında en çok muhabbetin döndüğü yerlerde dahi sessizlik hakim.

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu