Muhammet ve Eren’e Karşılık Ahmet Arı

Bursaspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, sözleşmelerini uzatmadıkları gerekçesiyle kadro dışı bıraktığı genç futbolcular Eren ve Muhammet'e talip çıktı. Gaziantepspor'un istediği genç futbolculara karşılık, Sağlam'ın ise Ahmet Arı'yı, yönetimin ise bu futbolcuyla birlikte bir miktar para istediği öğrenildi.

Bursaspor'un alt yapısından yetişen ve kısa sürede yıldrızı parlayan Eren ve Muhammet, bu sezon sonunda bitecek sözleşmelerini uzatmadıkları gerekçesiyle yönetim ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kararıyla süresiz kadro dışı bırakılmıştı. Tüm gelişmelerin ardından Trabzonspor genç futbolculara talip olmuş ancak yeşil beyazlı kulüp sezon sonuna kadar futbolcularını bırakmayacaklarını açıklamaıştı. İki genç yetenek için bir teklif de Gaziantepspor'dan geldi. Eren ve Muhammet için Bursaspor'a teklif yapılırken, yeşil beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın ise güneydoğu ekibinin 22 yaşındaki yeteneği Ahmet Arı'yı istediği öğrenildi. Görüşmelerin sürdüğü ve iki kulübün de bu teklife sıcak baktığı, yeşil beyazlı yönetimin Eren ve Muhammet'in takası durumunda Ahmet Arı artı para istediği öğrenildi.

 

Sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu