Kulübe göz kamaştırdı!

Galatasaray’dan satış opsiyonlu kiralık olarak renklere bağlanan Jem Paul Karacan karşılaşmanın son dakikalarında oyuna dahil olurken, sezon başından bu yana istenileni veremeyen Balazs Dzsudzsak ise bu sezon ilk kez yedek kulübesine çekildi. 

Macar oyuncuyla birlikte Miroslav Stoch‘ta formasını kaptırırken, sakatlıkları bulunan Cristobal Jorquera ve Emre Taşdemir ise 18 kişilik kadroya alınmadı.

PARALARA BAK PARALARA

Harun Tekin, Tom de Sutter ile Dany de kulübeyi tamamlayan diğer isimlerdi. Yedek kulübesindeki Dzsudzsak’ın transfemark’a göre piyasa değeri 6 milyon 250 bin Euro. Bursaspor‘un 1 milyon 800 bin Euro bonservis bedeli ödeyerek kadrosuna kattığı Macar oyuncu yıllık 1 milyon 700 bin Euro alıyor. 1 milyon 800 bin Euro bonservis ödenen ve yıllık 1 milyon Euro’ya oynayan Tom de Sutter‘in ise değeri 2 milyon 250 bin Euro. 1 milyon 200 bin Euro garanti para alan Miroslav Stoch‘ta Timsah’ın en pahalı isimlerinin başında geliyor.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu