Kubilay’a teklif var

Süha GÜRSOY’un özel haberi

Adı daha önce Benfica ile de anılan Kubilay için yurtdışından bir kulübün Bursaspor‘un kapısını çalmaya hazır olduğunu ve 4 milyon Euro’yu gözden çıkardığı iddia edildi. Kubilay bu sezon Yeşil Beyazlı forma altında 28 maça çıktı, bunların 18’inde mücadeleye ilk 11’de başladı ve 7 gol attı. 20 yaşındaki futbolcu Ümit Milli Takım forması altında da son olarak Azerbaycan filelerini 2 kez havalandırdı.

YURTİÇİ YOK, TALİPLER YURTDIŞINDAN

Konuyla ilgili Kubilay Kanatsızkuş‘un menajeri Fazıl Öztürk, Bursa Hakimiyet‘e özel açıklamada bulundu. Kubilay’ın Avrupa‘dan birçok takım tarafından takip edildiğini belirten Öztürk, “Kubilay fiziksel özellikleri bakımından birçok takımın dikkatini çekiyor. Şu an için isim vermem doğru olmaz. Bize 4 milyon Euro konusunda bir bilgi gelmedi ancak, Kubilay aldığı süre ve attığı gollerle ilginç bir istatistik tutturdu. Bu da yurtdışındaki kulüplerin onunla daha fazla ilgilenmesini sağladı. Kubilay’ın birçok maçı izleniyor. Ama şunu belirteyim, yurtiçinden bize gelen bir teklif yok” diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu