Kemal Güler’den Güneş’e ağır itham!

Bursaspor camiası ile Teknik Direktör Şenol Güneş arasındaki tartışmalar yeniden alevlendi. Osman Korkmaz’ın sunduğu ve Bursa Tv ekranlarında canlı olarak yayınlanan ‘Birebir Futbol’a konuk olarak katılan Güler, ‘Şenol Güneş Beşiktaş’tan ayrıldığı zamanda İşin içindeki Beşiktaşlılar ondan nefret edecek. Trabzon’da taksiye binin ve Şenol Güneş deyin herkes ondan nefret ediyor’ dedi.

KENDİSİ GÖREVDEYKEN BEŞİKTAŞ’LA ANLAŞTI

Beşiktaş maçı sonrası Bursaspor camiasını hedef alarak açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e, Yeşil-Beyazlı camiadan jet hızıyla cevap geldi. Bursa Tv ekranlarında yayınlanan programa katılan Bursaspor Mali Asbaşkanı Kemal Güler, canlı yayında Şenol Güneş’i topa tutu. Güler; ‘Şenol Güneş diyor ki sizin kaptanınız bana yalvardı beni alın diye. Kendisi Bursaspor’da Teknik Direktörken Beşiktaş yöneticilerle görüşmüş. Bu hangi spor adamlığına, hangi bu kadar dürüst olduğunu iddia eden bir adamın açıklamalarına girebilir ki’ şeklinde konuştu.

VOLKAN ŞEN’İ ZOR DURUMA SOKTU

Canlı yayında eleştirinin dozajını bir parça daha arttıran tecrübeli yönetici Güler, "Volkan Şen şuan başka takımda oynuyor. Seversin sevmezsin ama o başka takımın bir sürü taraftarı var. Bu çocuğu ne pozisyona soktu. Beşiktaş’a gitmek için can atıyordu, demek ki en son çare gördü demeyecek mi Fenerbahçe taraftarı" diye konuştu.

ŞENOL GÜNEŞ’İN ALACAĞI KALMADI

Şenol Güneş’in Bursaspor’da alacağı kaldı iddialarına da açıklık getiren Kulübün Mali Asbaşkanı Kemal Güler, “Bizden yıllık 1 Miyon 200 bin Euro net maaş aldı. Artı maç primlerinin tamamını aldı. Ayrıldıktan sonrada biz en son Fenerbahçe maçının primini kendisine gönderdik. Bir lira alacağı kalmadı” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı