Kamuoyunun Dikkatine!

Teksas Avrupa’nın yaptığı açıklama şu şekilde: 

Kamuoyunun dikkatine,

Bursasporumuzun Avrupa’da ilk ve tek resmi taraftar grubu Teksas Avrupa olarak yeni yönetim kurulunu seçmis bulunuyoruz.

11.03.2017 tarihinde Almanya‘nın Mannheim sehrinde bir araya gelinmii, yeni yönetimin seçilmesiyle birlikte, gelecek adina önemli kararlar alinmistir. Bursasporumuzun sevdasini ve Texas kültürünü Avrupa’da yasayip ve yaşatmak icin var gücümüzle çaba sarf etmekle birlikte Avrupa’da Bursasporluluğun ve Texasli olmanin ayricaligini bilip onur duydugumuzuda basta güzel memleketimiz Bursa olmak üzere tüm kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

Yeni Yönetimde yer alan isimler: Serkan Dogan, Nuh Acarsoy, Ergut Isikyayan, Volkan Tasci ve Oguzhan Temel. Grubumuzun Sözcüsü olarak ayrica Oguzhan Temel belirlenmistir. Bu yeni sürecte, eskide oldugu gibi birlik ve beraberligimizi ön planda tutarak zaman zaman bulusmalarla hasret gidererek, gelenek haline gelen Bursasporumuzun kamp ziyaretlerini devam ettirecegimizin bilinmesini isteriz.

Saygilarimizla,

Teksas Avrupa

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu