Kafkas “Avantaj bizde”

Tesisleri'nde gerçekleştiren Kayserispor'da Teknik Direktör Tolunay Kafkas, 3 puan için geldiklerini söyledi. Antrenman öncesi OLAY Spor'un sorularını yanıtlayan Kafkas, maçın seyircisiz oynanmasının kendileri açısından büyük avantaj olduğunu söyledi. Bursaspor'un çok iyi bir takım olduğunu ancak skor anlamında sıkıntı yaşadığını dile getiren Toluyan Hoca, şöyle devam etti: 

ZOR DEPLASMAN

'Gerçekten zor deplasman. Bu maçta taraftarın olmayışı bizim için büyük avantaj. Çünkü sahaya etkisini yansıtan bir taraftar grubu var. Biz de Bursa'ya çok moralli geldik. Ne yeniyoruz, ne de kaybediyoruz. İlginç bir durum. Rakibimizde hiç berabere kalmıyor. Gol sıkıntımız çok büyük. Maksimum derecede puana ihtiyacımız var. Tek eksiğimiz kalecimiz Hakan Arıkan. Çok genç bir kadroyla ligde mücadele veriyoruz. Zaman zaman bunun sıkıntılarını çekiyoruz.'

GÜZEL GÜNLERİM GEÇTİ

'Ben güzel bir karşılaşma olacağını ümit ediyorum. Bizim oyun anlayışımız belli. Buraya kazanmaya geldik. Ancak zor olacağını da biliyoruz. Bursaspor'un durumu kötü gibi gözükse de her zaman iyi takımdır. Bunu gözardı etmemek lazım.” Bursaspor'un kendisinde çok önemli bir yere sahip olduğunu da belirten Kafkas, “Bir dönem Bursaspor'da forma giydim. Güzel günlerim burada geçti. O yüzden Bursa'nın ve Bursaspor'un bizde yeri ayrıdır” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı