Kadir Çipa, Bursaspor’da

Düzenlenen imza törenin Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Halil Özyürek, Basketbol A Takım Genel Menajeri Murat Konuk, Basketbol Marketing Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş de katıldı.

ÖZYÜREK: “ KADİR BİZE GÜÇ KATACAKTIR”

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetici Halil Özyürek bu sezon amatör şubelerde çok iyi yatırımlar yaptıklarını ve özellikle basketbol ile voleybol branşında hedefin şampiyonluk olduğunu belirtti.

Özyürek imza töreninde şu açıklamalarda bulundu; “ Yönetime geldiğimiz günden bugüne amatör branşlarda ciddi çalışmalar yapmaktayız. Özellikle basketbol ve voleybol branşlarında kadro güçlendirme çalışmalarımız devam ediyor.  Bugün takımımıza 1.lig tecrübesi yüksek kaliteli bir oyuncu olan geçtiğimiz yıllarda defalarca genç milli takımlarda forma giymiş Kadir Çipa ile anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnanıyorum ki; Kadir bize güç katacaktır. Takımımız şampiyonluk doğrultusunda değerli hocamız Şemsettin Baş, teknik heyeti ve sporcularımız ciddi mesai harcamaktadırlar. Sezon başından bugüne yapmış oldukları çalışmalar ve hazırlık müsabakalarında almış oldukları sonuçlar ile ne kadar iddialı olduğumuzu gösterdiler. Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum gerçekten amatör şubelerimize büyük yatırımlar yapılmakta. Cumartesi günü başlayacak olan sezonumuzun basketbol camiasına ve kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum. Tüm Bursasporluları Tofaş Nilüfer Salonu’na bekliyoruz” dedi.

Yeni transfer Kadir Çipa yaptığı konuşmada Bursaspor gibi büyük bir camiada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ve Bursaspor’u hak ettiği noktaya çıkartabilmek için elinden gelen tüm çabayı göstereceğini ifade etti.   

 

KONUK: “ Kadir ile eksik noktamızı tamamladık”

A Takım Genel Menajeri Murat Konuk ise yaptığı açıklamada, “ Sezon öncesinde transferleri gerçekleştirirken 1-2  transferi sona bırakalım demiştik. Bursa’da gerçekleştirdiğimiz Uludağ Cup’ta eksiklerimizi görme fırsatı yakaladık. Kadir’in transferi ile bu eksikliğimizi giderdiğimizi düşünüyorum. Kendisine ve takımımıza hayırlı olsun. Cumartesi günü tüm Bursasporluları salona bekliyoruz" dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu