İtalyanların gözdesi

Erkan Körüstan yönetiminden maddi enkaz devralan Recep Bölükbaşı kaynak yaratmaya çalışıyor. Bu konuda oyuncu satışını gündemin ilk sırasına alan yönetim kurulu Şenol Güneş'e rağmen elindeki iki önemli yıldızını çıkarmanın hesapları içinde. Yönetimin piyasası olan Serdar Aziz ve Enes Ünal'ı elden çıkararak haziran ayı içinde başlayacak ağır ödeme yükünü hafifletmeyi planlıyor. Geçen sezon Galatasaray'ın yakından ilgilendiği Serdar Aziz için bu sezon Bursaspor'un kapısını henüz çalan olmadı.

 

İTALYANLARIN GÖZDESİ

Ancak Enes Ünal için İtalya devi Roma'nın Yeşil Beyazlı kulübe resmi teklif yapmaya hazırlandığı iddia edildi. Fenerbahçeli Salih Uçan'ı da listesine alan Roma kulübünün Türkiye'den Enes Ünal'ı yakından takip ettiği uzun süredir biliniyor. Enes, geçen sezon hazırlık maçında Roma karşısında oynamış ve İtalyan medyası genç futbolcuyu yakından takip etmişti. Rakamda anlaşma sağlanırsa Enes'in satışından gelecek sıcak para Bursaspor yönetimini bir nebze olsun rahatlatacak.

 

Barış Yalım / Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu