İşte sizin lobiniz!..

Merhum Başkan İbrahim Yazıcı yönetiminin tersine ilginç bir davranış belirleyen Körüstan yönetiminin ilk tepki toplayan hareketi, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i ziyarete gitmesiyle yaşandı.

 

FARKLI KONULARA TEPKİ

Büyük sıkıntılar yaşanmasına karşın Başkan Erkan Körüstan'ın Demirören ile görüşmesini 'İyi ilişkiler kurmak önemli. Dost olmak suç mu?' diye yorumlaması, sıkıntının farklı boyutlarda olduğunu gösterdi. Tribünlerden yapılan Batalla tezahüratlarına anında tepki verip, maç sonunda basın açıklaması yapan Erkan Körüstan, hakem hataları sebebiyle Timsah'ın hakkının gasp edilmesine ise sessiz kaldı.

 

SESSİZ KALINDI

Erkan Körüstan ve yönetiminin Federasyon ile ilgili konularda sessiz kalması bununla da bitmedi. 2014'ün başlamasıyla birlikte cezalar art arda gelmeye başlarken, saha kapama cezalarında da sessiz kalınması dikkat çekti. Yeşil Beyazlılar Tahkim Kurulu'na itirazda bulunurken, tepki amaçlı basın toplantısı düzenlenmemesi hatta kulüp sitesinden açıklama yapılmaması, taraftarın da isyan ettiği; 'acaba bu durum yönetimin işine mi geliyor' yorumlarına sebep oldu.

ÖZKALFA BOMBASI

TFF'nin son eylemi karşısında da Bursaspor tepkisiz kaldı. Geçen sezon 4-1'lik mağlubiyetle sona eren Fenerbahçe maçının devresinde Aziz Yıldırım'dan 'TFF falan dinlemem. Cezanızı ben vereceğim. Hakemliğinizi bitireceğim' tehdidini aldığı belirtilen Tolga Özkalfa'nın Kayserispor maçına atanması, Erkan Körüstan yönetiminin lobisinin ne denli zayıf olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Yönetim de dost diye tanımladıklarına her zamanki gibi bu atama sebebiyle tepki göstermedi.  

Tolgay ATAOKAY / Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu