Israr etmeyin!..

Oyuncuların hiç suçu yok, suç bu kadroyu oluşturan Başkan ve yönetim ile takımın eski teknik direktöründe yani Ertuğrul Sağlam’da…Oyuncuların kapasiteleri belli…Yani hepsi yeteneksiz.Gazı kaçmış gazoz gibiler.

Vadeleri dolmuş, heyecanları kalmamış…

Osmanlıspor’da bu sezon bize yakın 14 transfer yapmış. Maşallah uyumuyakalamış, ideal 11’ini bulmuş, biz daha uyumu aşacağız üstüne ideal 11’i bulup sonra da başarı gelecek.Ölme eşeğim ölme. Sen şampiyonluğa oynayacak kadroyu dağıt, turşuluk hale gelmiş içi geçmiş oyuncuları yıldız diye bu kulübe sok, sonrada başarı bekle.Hadi canım.52 yıllık Bursaspor tarihinin en kötü kadrosu olarak hafızalarda yer alacak bu sene. Düşünsenize koskoca Bursaspor’un bir hocası dahi yok. Ersel hocayla devre arasına kadardevam diyorlar ama hoca bulamıyorlar. Durum bu kadar kötü yani. Ersel hoca için zaten söylediklerim ve yazdıklarımı ortada kendi elleriyle formayı teslim etti. Kendisine artık teşekkür etmek lazım, şansını başka yerde arasın.Olmadı, olmazda. Önünü açmak lazım.

Yıllar önce yaşadığımız Şekerspor faciası gibi bir facia yaşadık dün akşamAtatürk Stadı’nda.

4-0’lık mağlubiyet adeta içimizi acıttı.

Gelelim Başkan Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerine.

Başkanım sen 8 kişide kalsam istifa etmem dedin ya, vallahi etme, bir kişi kalana kadar da etme. Düşür takımı sende rahatla bizde rahatlayalım. Kabul edin, başaramadınız, yönetemediniz. Çok ah aldınız.

Artık ısrar etmeyin istifa edin. Bu takım düşer vebalinizi ödeyemezsiniz. Biran önce kongre kararı alın da yeni gelecek başkan, hoca da bulsun, transferde yapsın. Yoksa çekmeye çalıştığınız kredilerle bu değirmen dönmez, bilesiniz.

Erkan Sağlık / Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu