Höst!

Görevi; ülkemizde, bünyesinde onlarca yıldır organize edilen liglerin ve organizasyonların sağlıklı bir biçimde devamını sağlamak ve ülke futbolunun gelişimini tesis etmek olan Türkiye Futbol Federasyonu(TFF), kendisine bağlı PFDK’nın verdiği son kararlarla bir kez daha görülmüştür ki, başka görevler daha ifa etmeyi kendine amaç edinmiştir.

Bunu, icat ettikleri Passo eziyet ile statlardan uzak bıraktıkları biz taraftarlar ligi, puan tablosunu ve takımlar arasındaki rekabeti dizayn etmenin tek yolunun formalarda akacak terden geçmesini istiyoruz diye yapıyorlarsa, doğru bir politika olmadığını söylemekte fayda var.

Zira biz temiz ve adil bir futbol düzeninin savunucusu, daha doğrusu talep kârı olmaktan geri durmayacağız.

Ve bu Passo eziyet ile birlikte taraftarı statların paraziti yerine koyan ve müşteri algısını renktaş/paydaş algısının üstünde tutan herkes mahkeme salonlarında küme düşürüldüğünde, TFF’nin de kaçacak yeri kalmayacak.

Ey TFF ve koruduğu/kolladığı düdüklü/düdüksüz işbirlikçileri; Yürüdüğünüz yoldan, hem ülke futbolunun geleceği, hem de kariyerleriniz için hemen dönün!

Böyle kari yerler!

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu