Hoca Değil İSTİFA!..

Sezonun başından beri, göreve geldiği günden beri bir şekilde başarılı olamayan Erkan Körüstan ve yönetim kurulu üyeleri çözümü, "tepkiyi ertele" mantığıyla çözmekten bir türlü vazgeçmediler.

 

Hikmet Karaman'ın gönderilmesi, Tuncay Şanlı'nın gönderilmesi, Kazım Kazım'ın gönderilmesi ve Daum'un gönderilmesi gibi sadece taraftar tepkisini dindirmeye yönelik çalışmalar yapan yönetim kurulu, görevde kalmakta ısrar ederek kendilerine olan saygıyı tamamen bitirmişlerdir.

 

Saygıyı bitirmekle kalmayıp, Batalla olayıyla tarihe geçen yönetim kuruluna haftalardır söylediğimiz şeyi -tam anlamamış olduklarını düşündüğümüz için- tekrar söylüyoruz

 

ARTIK İSTİFA EDİN!..

 

Bu takımın Hoca'ya veya "daha profesyonel" yöneticilere ihtiyacı yoktur. Bu takımın tek ihtiyacı "RUH"tur. İhtiyacımız olan şeyin parayla satın alınamayağı aşikardır. Artık görevinizi yerine getirerek istifa edin ve bu şanlı camiaya daha kötü şeyler yaşatmayın.

 

Bursasporluyuz.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu