Harun Tekin ile tribün liderleri buluştu

Bursa.com – Toplantı olumlu geçerken özellikle Kasımpaşa maçı sonrasında yaşanan olayların ardından her iki taraf da üzüntülerini belirtti.

Harun Tekin Bursasporlu olduğunu bu takımda efsane olmak istediğini ifade ederken tribün liderleri Cenk Tunçbilek ve Mehmet Güzelsöz de başarılı kalecinin performansından memnun olduklarını kendisine olan desteklerinin süreceğini ifade ettiler.

Teknik direktör Mutlu Topçu da aile içinde yaşanan bu sıkıntıyı en kısa sürede aşmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Harun Tekin “Ben Bursaspor kaptanıyım, özellikle yabancı oyuncuların aileleri bu olayların ardından endişelendi, ancak takım içinde yaptığımız konuşmalarla artık işler normale döndü. Takım arkadaşlarımla konuşup üzerimize düşeni yapacağız. Bursaspor taraftarına karşı asla karşı bir duruşum olamaz. Onların beni sevdiği gibi ben de onları seviyorum. Takım arkadaşlarımla gereken şekilde davranacağımızdan şüpheniz olmasın”şeklinde konuştu.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu