Harun: ‘Hedefim yeniden milli takım’

Takım kaptanlarımızdan başarılı kalecimiz Harun Tekin, hedefinin milli takıma gitmek olduğunu belirterek, “Bunun için iyi çalışıyorum. Fatih Hocama buradan değil, sahada oynadığım futbol ile mesaj verebilirim” dedi.

Eskişehirspor maçı bizim için çok zorlu bir karşılaşma oldu. Rakip açısında da zorluydu, zor durumdalar. Kazandığımız için mutluyuz. İyi mücadele ettik iyi savaştık. Takım olma adına iyi şeyler yapmaya başladık. Bu maç bizimi için önemliydi. Bu puanı önemli kılmak için bu hafta evimizde Rizespor karşısında kazanmamız lazım. Hedefimiz ligi en üst sırada bitirip Avrupa’ya gidebilmek. Bu sene olumsuzluklar oldu. Bu maçı unutup Rize maçına hazırlanmaya çalışıyoruz” dedi.

“HEDEFİM MİLLİ TAKIMA GİTMEK”

Milli takıma gitme hedefinin olduğunu belirten Tekin, “Hedefim milli takıma gitmek. Bunun için çok çalışıyorum” dedi. Fatih Terim’e bir mesajın var mı? sorusuna da milli kaleci, “Fatih hocama buradan sizlerle değil, sahadan mesaj verebilirim” diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu