Harun “Ertuğrul daha çocuk”

Harun Tekin galibiyetten dolayı mutlu olduğunu belirtirken “Öncelikle galip geldiğimiz iççin çok mutluyum. Bütün takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İnanılmaz bir mücadele ortaya koyduk. İyi bir oyun ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Bugün bana pozisyon gelmedi desem yeri var. Yere bile yatmadım. Takım arkadaşlarım da çok iyi mücadele ettiler ve kazandığımız için mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Harun Tekin takım arkadaşı Ertuğrul Ersoy hakkındaki soruları ise “Ertuğrul daha 21-22 yaşında çocuk. Sonuçta tepki olunca üzüldüğünü hissettim. Hatta içeri girip ağlamış. Onu duyduğumda hemen ona destek olmak istedim. Hem ona teselli olsun hem birbirimize sahip çıktığımızı göstermemiz gerekiyor. Sonuçta biz bir takımız. Takım içerisinde kötü niyetli insanlar olduğunu hiç düşünmüyorum. Tepkiler olabilir. İyi mücadele ediyoruz. Konyaspor maçında da iyi mücadele etmiş ancak ufak hatalardan dolayı kaybetmiştik. Bugün kazandık ve bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.” sözleriyle cevapladı.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu